Access Point z serii 4800

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

Cisco jakiś czas temu przedstawiło w swojej ofercie nowego Access Pointa z najwyższej półki – AP4800 (AIR-AP4800-E-K9). Jest to nowy model przeznaczony do pracy w środowiskach o bardzo dużej gęstości użytkowników końcowych, którzy wymagają jak najszybszych możliwości transmisji. Access point wyglądem przypomina wszystkie pozostałe modele, ale wyposażony jest w dodatkowe możliwości, które w pozostałych modelach były jedynie jako dodatki. Są to przykładowo radio do lokalizacji czy BLE. W pełni współpracuje z DNA Center.

Najważniejsze cechy AP4800:

  • 802.11ac Wave 2 – teoretyczna prędkość możliwa do osiągnięcia – 2,6 Gps. W porównaniu z obecnymi access pointami jest to znaczna różnica.
  • High density experience – nowa architektura pozwala na osiąganie jeszcze większych możliwości pracy. Dodatkowo obsługuje CelanAirm ClientLink 4.0, zoptymalizowany roaming i cross-access point noise reduction.
  • MU-MIMO – AP4800 obsługuje 4×4:3, które są wykorzystywane do obsługi klientów, zwiększając tym samym przepustowość sieci.
  • Multigigabit Ethernet – access point obsługuje technologię multigigabit Ethernet 2,5 i 5Gbps.
  • Kanały 160MHz – jeszcze większa przepustowość dla klientów końcowych.
  • Flexible Radio – access point ma możliwość obsługiwać klientów zarówno w 2,4, jak i 5GHz lub dla zwiększenia przepustowości oba radia mogą nadawać w 5GHz.
  • Cisco Mobility Express – może działać samodzielnie w trybie Mobility Express.

Access Point z serii 4800 idealnie będzie się sprawdzał w miejscach takich jak biura, gdzie wszyscy użytkownicy korzystają z wifi i zależy im na niezakłóconym dostępie. Będą mogli podłączyć się do sieci za pomocą 5GHz, które w obecnej chwili jest jeszcze mało zakłóconym pasem.

Access point z serii 4800

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2019-08-13T07:16:07+00:00