CGN NAT i NAT, dobór software dla routerów Cisco – webinarium

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

CGN NAT i NAT, dobór software dla routerów Cisco – to tematy przewodnie kolejnego webinarium Network Expert dla ISP, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy. Zagadnienia te przybliży nam nasz Straszy Inżynier ds. Sieci – Piotr Śmietanka, który jest również certyfikowanym przez Cisco Ekspertem Sieci.

Na początku webinara prezentujemy jak wybrać software Cisco. Piotr Śmietanka mówi między innymi o nazewnictwie IOS, ukazuje że najnowsze oprogramowanie nie musi być wcale najlepsze, jak i również przedstawia pewne zasady dotyczące nowych boksów.

Następnie można się dowiedzieć o tym, jakie różnice występują między NAT a CGN, czyli Carrier Grande NAT. Piotr Śmietanka rozpoczyna od prezentacji ogólnej koncepcji NAT. Kolejno przechodzi do zagadnienia CGN NAT, mówiąc także o tym, co zyskujemy z nim bądź tracimy. Omawia również kwestię możliwości konfiguracji NAT na ASR1000.

Na końcu webinarium Piotr Śmietanka opowiada o funkcjonalnościach związanych z Road Map dla rozwiązań PGN dla BRAS.

Zapraszamy więc do obejrzenia poniższego filmiku z cyklu webinariów Network Expert i śledzenia naszego kanału You Tube bogatego w praktyczną, ekspercką wiedzę.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2019-06-14T00:48:39+00:00