Ciekawe rozwiązanie dla małych biur – Cisco 5000 Enterprise Network Compute System

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

Nowa seria ENCS5000 jest ciekawym rozwiązaniem dla małych biur czy oddziałów firm, które chciałyby mieć bezpiecznie działającą sieć, ale nie mają rozbudowanej infrastruktury fizycznej, w której mogłyby zostać zainstalowane nowe urządzenia.

Cisco 5000 Enterprise Network Compute System to seria urządzeń przeznaczona do wirtualizacji środowiska sieciowego. System oferuje elastyczność usług, wydajność i niższy całkowity koszt wdrożenia bezpiecznej sieci.

Cisco 5000 Enterprise Network Compute System – ciekawe rozwiązanie dla małych biur

Powyżej przedstawiona została rodzina Cisco 5000 Enterprise Network Compute System. Cisco 5400 ENCS (na dole) składa się z trzech modeli: 5412, 5408 i 5406. Cisco 5100 ENCS (na górze) składa się z jednego modelu: 5104. Jest dostępny w trzech wariantach pojemności (64G, 200G i 400G).

5000 ENCS to hybrydowa platforma, która łączy w sobie atrybuty tradycyjnego routera i serwera oraz oferuje tę samą funkcjonalność przy małych wydatkach na infrastrukturę. Oferowany z wirtualnym routerem Cisco Integrated Services (ISRv) i NFV Infrastructure Software (NFVIS) jako warstwą hostingową, platforma oferuje kompletne rozwiązanie dla uproszczonego wdrożenia.

Podstawowe składniki jakie można zainstalować to np.: ISRv, ASAv czy vWLC.

Może być to ciekawe rozwiązanie dla mniejszych klientów lub dla oddziałów większych firm. Niebawem na naszej stronie będzie można znaleźć artykuł o tym, jak skonfigurować od podstaw ENCS’a.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów