Cisco Spark, to teraz Webex Teams

Cisco ogłosiło zmiany w chmurowych rozwiązaniach wideokonferencyjnych. Będzie łatwiej, wygodniej i potencjalnie taniej.

Teraz produkt będzie czerpał nazewniczo z webex-a. Brand spark został zarzucony. To chyba dobrze. webexa znają prawie wszyscy. To jednak nie tylko zmiana nazewnicza. Materiały Cisco mówią o silnej integracji funkcjonalności webexa z usługami dostępnymi do tej pory w sparku.

Z perspektywy firmy dostarczającej rozwiązania wideokonferencyjne do tej pory relatywnie trudno nam było wytłumaczyć klientom dlaczego spark i webex to w zasadzie dwa odrębne światy (mimo, że połaczone licencyjnie w licencji Spark M3) to było zbyt skomplikowane gdy klient oczekiwał prostoty.

NO i chociażby to, że do spotkania sparka trudno było zaprosić gościa, spark uważał, że jest tak fajny że każdy musi chcieć mieć konto w systemie. W rezultacie kończyło się to tym, że większość naszych klientów kupowała licencje Spark M3 i korzystało z webexa.

Nie żalimy się to nie było złe rozwiązanie, ale… mogło być lepiej.

I Podobno będzie, tak mówią. Czekamy… z nadzieją.

obejrzyj

DARMOWY KURS CISCO WEBEX

Darmowy kurs Webex Meetings

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  To również może Cię zainteresować:

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-02-14T11:14:59+01:00
  Przejdź do góry