Cisco Spark

Niegdyś Project Squared dziś Cisco Spark. Pod tą nazwą kryje się narzędzie do pracy grupowej. Propozycja skierowana jest przede wszystkim dla tych organizacji, które nastawione są na dynamiczny rozwój, oraz dla tych których dużą wartością jest praca bez ograniczeń.

W dzisiejszych czasach dzięki ogromnej dostępności urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych praca w zespołach staje się łatwiejsza i osiągalna z dowolnego miejsca na ziemi. W każdej chwili można dołączyć do pokoju i zacząć aktywnie uczestniczyć w dyskusji, czy przeglądać zamieszczone na tej platformie materiały.

Cisco Spark tworzy bezpieczną, wirtualną przestrzeń, w której zespoły pracowników mogą współpracować niezależnie od lokalizacji i wykorzystywanych urządzeń. Wystarczy pobrać z AppStore czy Google Play aplikację Cisco Spark lub uruchomić ją w przeglądarce (http://web.ciscospark.com) by każdy pracownik współpracującego zespołu mógł w bezpieczny sposób wymieniać informacje, współdzielić i przeglądać pliki lub widok ekranu oraz inicjować wieloosobowe tele- i wideokonferencje. A ponieważ Cisco Spark tworzy jedną wirtualną przestrzeń, gdzie przechowywane są wszystkie pliki, dokumenty i informacje o podejmowanych decyzjach, a także zapisy wirtualnych spotkań, czatów lub rozmów wideo, pracownicy mają pełny dostęp do informacji o danym projekcie, co zwiększa wydajność ich pracy.

A jak my widzimy to narzędzie? Tego dowiecie się w filmiku poniżej, w którym testujemy aplikację.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia możliwości Cisco Spark

Kontakt do architekta video w Network Expert:

Piotr Ksieniewicz

email: piotr.ksieniewicz@netxp.pl

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów