Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Dawid Naskręcki uzyskał certyfikację w zakresie Palo Alto Networks Certified Network Security Administrator

Z radością informujemy, że nasz inżynier Dawid Naskręcki uzyskał certyfikację w zakresie Palo Alto Networks Certified Network Security Administrator. Osoby, które uzyskały certyfikat PCNSA, wykazują się umiejętnością obsługi zapory sieciowej Palo Alto Networks w celu ochrony sieci przed najnowocześniejszymi cyberzagrożeniami.

???? Dawidzie gratulujemy ???? i życzymy dalszych sukcesów!

PCNSA: Palo Alto Networks Certified Network Security Administrator
Dawid Naskręcki

Dawid Naskręcki – NOC Engineer, CCNP Enterprise. 

Pierwsze kroki stawiał w dziale Help Desk u jednego z największych operatorów w Polsce. W Network Expert zajmuje się nadzorem nad właściwym działaniem i utrzymaniem sieci u klientów. Ukierunkowany na rozwijanie wiedzy w sektorach Enterprise i DevNet.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł
  2023-11-24T12:21:10+01:00

  Tytuł

  Przejdź do góry