Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Eliza Samsel certyfikowanym specjalistą Certified Ethical Hacker (CEH)!

Tym samym powiększając nasz zespół specjalistów CEH do 3 osób!.

Certified Ethical Hacker (CEH) - Eliza Samsel

Certyfikacja CEH jest uznawana za jedno z najważniejszych osiągnięć w branży cyberbezpieczeństwa.  

Wydawana jest przez EC-Council, międzynarodową organizację certyfikacyjną, certyfikacja CEH jest przeznaczona dla profesjonalistów z branży IT, którzy specjalizują się w testowaniu penetracyjnym i etycznym hakowaniu.

Głównym celem certyfikacji CEH jest nauczenie specjalistów od cyberbezpieczeństwa, by myśleć i działać jak haker (etyczny, oczywiście!), aby w konsekwencji mogli lepiej bronić swoich organizacji przed potencjalnymi atakami. Program certyfikacji skupia się na najnowszych narzędziach, technikach i metodologiach hakowania, zapewniając wiedzę na temat identyfikacji, eksploatacji i zapobiegania podatnościom systemowym.

Kurs CEH obejmuje szeroki zakres tematów, w tym skanowanie sieci, testowanie penetracyjne, wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach, wirusy i robaki, trojany i backdoory, ataki DDoS, ataki na serwery webowe i aplikacje, kradzież tożsamości oraz inne zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem.

Elizo ogromnie gratulujemy zdobycia tej certyfikacji i jesteśmy dumni, że możemy mieć tak utalentowanych specjalistów w naszym zespole.

Masz pytania? Potrzebujesz naszej usługi?

Łukasz Bogucki, dyrektor działu handlowego

Łukasz Bogucki

Dyrektor działu sprzedaży

tel: (48) 881 556 629
mail: lukasz.bogucki@netxp.pl

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.- Polityka prywatności

  Network Expert w liczbach

  2012

  początek działaności

  30

  pracowników

  1340

  klientów

  4700

  realizacji

  2024-05-23T17:34:53+02:00
  Przejdź do góry