Eliza Samsel zdała certyfikację Certified Cyber Defender!

Certified Cyber Defender - Eliza Samsel

CCD jest potwierdzeniem kwalifikacji II oraz III linii SOC

Uzyskanie tego certyfikatu poświadcza, że specjalista posiada szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne. Zakres egzaminu CCD obejmuje tematy reakcji na incydenty, obrony komunikacji email, analizy statycznej oraz dynamicznej złośliwego oprogramowania, a także analizę dysków oraz sieci pod kątem potencjalnych luk w zabezpieczeniach lub nieautoryzowanych działań.  Certyfikacja kładzie silny nacisk na praktyczne umiejętności i doświadczenie, wymagając od kandydatów nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także zdolności do stosowania tej wiedzy w realnych scenariuszach i sytuacjach.

Egzamin trwa 48 godzin i składa się jedynie z pytań praktycznych. Często niezbędnym jest połączenie informacji z wielu narzędzi, aby móc w pełni spojrzeć na przedstawione zagrożenie i odpowiedzieć poprawnie na zadane pytania. Dzięki dostarczeniu wielu narzędzi, egzamin nie ogranicza się do konkretnego dostawcy, przygotowując specjalistę do bycia uniwersalnym w zależności od potrzeb naszych klientów.

Elizo cieszymy się, że jesteś w zespole Network Expert! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Twojej ścieżce zawodowej!

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł
  2024-04-05T11:47:20+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!