Jak działa Cisco Webex?

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

Jak działa Cisco Webex? Czyli wideokonferencje dla firm – przedstawiamy relację ze Śniadania biznesowego z technologią widekonferencyjną, które oragnizowaliśmy w styczniu wraz z Cisco Poland oraz Harvard Business Review Polska.

Czy Cisco Webex jest proste w obsłudze? Jak dużo kliknięć należy wykonać, aby dołączyć do wideokonferencji? Jak w pracy zespołowej pomaga również interaktywny ekran? Co istotne, na te wszystkie pytania udzielamy odpowiedzi na przykładach konkretnych zadań, do których zaangażowaliśmy także samych uczestników spotkania. Prelegentami Network Ekspert byli nasi eksperci – Piotr Ksieniewicz oraz Judyta Szerard-Sowińska, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat usprawniania komunikacji w zespole, zwłaszcza podczas pracy zdalnej czy komunikacji zewnętrznej z klientem, partnerem lub innymi osobami z zewnątrz naszej firmy.

Zapraszamy zatem do obejrzenia poniższego podsumowania najważniejszych funkcji systemu wideokonferencyjnego Cisco Webex. Więcej informacji na temat różnych dostępnych rozwiązań wideokonferencyjnych można odnaleźć na naszej podstronie wideokonferencje.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2020-03-23T21:41:12+00:00