Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Marcin Kaczyński zdał certyfikację Infoblox Qualified DDI Professional (DDIP)!

Infoblox Qualified DDI Professional (DDIP) - Marcin Kaczyński

Certyfikacja ta potwierdza jego wysokie kompetencje w zakresie zarządzania usługami produktów i rozwiązań Infoblox DDI (DNS, DHCP, IP Address Management).

Infoblox jest liderem w oferowaniu rozwiązań DDI, które pomagają organizacjom poprawić bezpieczeństwo, stabilność i efektywność zarządzania siecią oraz znacząco zwiększają bezpieczeństwo pracy zdalnej.

Osoba, która uzyskała certyfikację DDIP wykazuje się znajomością najlepszych praktyk związanych z konfiguracją, zarządzaniem i optymalizacją usług DDI, ponieważ egzamin certyfikacyjny sprawdza wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w realizacji złożonych zadań związanych z DDI.

Najważniejszą zaletą wdrożenia opartego o rozwiązanie DDI od Infoblox jest bezpieczeństwo.
Infoblox połączył trzy kluczowe usługi sieciowe – DNS, DHCP i zarządzanie adresami IP (IPAM), w jedną platformę klasy korporacyjnej, która zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, czasu pracy usług i wydajności operacyjnej.

W ostatnich latach widać znaczący wzrost znaczenia DDI, ponieważ niemalże każda organizacja jest zależna od swojej infrastruktury sieciowej. Usługi DDI (DNS, DHCP, IPAM) stają się kluczowe dla utrzymania ciągłości działania, bezpieczeństwa i wydajności sieci.

DDI jest znaczącym elementem cyberbezpieczeństwa, ponieważ DNS jest często wykorzystywany przez cyberprzestępców do przeprowadzania ataków, takich jak phishing czy malware. Specjaliści z certyfikatem DDIP mają wiedzę nie tylko o zarządzaniu siecią, ale i o tym, jak wykorzystać zaawansowane funkcje produktów Infoblox do zwiększenia bezpieczeństwa sieciowego przed takimi zagrożeniami.

To również może Cię zainteresować

Budowa Sieci

Masz pytania? Potrzebujesz naszej usługi?

Łukasz Bogucki, dyrektor działu handlowego

Łukasz Bogucki

Dyrektor działu sprzedaży

tel: (48) 881 556 629
mail: lukasz.bogucki@netxp.pl

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.- Polityka prywatności

  Network Expert w liczbach

  2012

  początek działaności

  30

  pracowników

  1340

  klientów

  4700

  realizacji

  2024-05-22T12:10:27+02:00
  Przejdź do góry