Multimedia w szpitalach

Multimedia w szpitalach – Haivision systemy nagrywania i transmisji sygnałów AV.

Remontowane i nowoprojektowane ośrodki uniwersyteckie, szpitale, bloki operacyjne wyposażane są rozwiązania multimedialne umożliwiające przechwytywanie, nagrywanie i transmisję zsynchronizowanych sygnałów audio-wideo. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom firma Haivision stworzyła rozwiązania umożliwiające integrację źródeł wideo z rozwiązań medycznych różnych producentów.

Transmisja na żywo i odtwarzanie nagranych sygnałów wideo i audio jest synchronizowane, umożliwiając naturalny przekaz informacji. Rozwiązania te są uniwersalne i umożliwiają obsługę dowolnych źródeł wideo (wsparcie dla wszystkich typów interfejsów, obsługa rozdzielczości do 4K) i audio.

Umożliwiają one jednoczesne przechwytywanie, transmisję i nagrywanie sygnałów wideo i audio ze wszystkich sal objętych działaniem systemu, z możliwością niezależnej obsługi w tym zakresie każdej z sal. Dodatkowo istnieje możliwość dodatnia kilku ścieżek audio i przełączania się pomiędzy nimi podczas trwania transmisji (udogodnienie dla użytkowników wielojęzycznych).

Posiadane nagrania multimedialne mogą stanowić formę zabezpieczenia szpitala w przypadku spraw sądowych, oraz są doskonałym materiałem szkoleniowym dla lekarzy specjalistów.

Udostępnianie transmisji na żywo dla autoryzowanych użytkowników (sieć LAN/Internet) w przypadku konsultacji medycznych jest rozszerzeniem systemów wideokonferencyjnych, przekazując większy zakres informacji – do 50 zsynchronizowanych sygnałów FulHD 1080p60 z jednego zdarzenia.

Rozwiązanie Haivision nie wprowadza żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o dostęp do transmisji. Można obsłużyć organizację o dowolnej wielkości, nie ma żadnego licencjonowania na użytkownika, a dostęp do wideo jest nieograniczony.

Interfejs użytkownika Haivision jest bardzo prosty i przejrzysty, umożliwiając w łatwy sposób dostęp dla lekarzy, pielęgniarek, studentów i specjalistów IT. Treści wideo mogą być rozpowszechniane w obrębie organizacji w sieci LAN/WAN lub do użytkowników w Internecie.

Rozwiązanie umożliwia dostęp dla autoryzowanych użytkowników z dowolnego urządzenia, niezależnie czy jest to komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet, za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji iOS. Kontent można również dystrybuować na monitorach przez odtwarzacze set-top box w sieci Digital Signage.

Więcej informacji: haivision@netxp.pl

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów