Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Network Expert na wydarzeniach w całej Polsce!

Za nami bardzo intensywne dni! Pojawiliśmy się podczas targów organizowanych w dwóch miastach – Sopocie oraz Bydgoszczy podczas których nasi specjaliści wygłosili prelekcje oraz poprowadziliśmy praktyczne warsztaty w Warszawie.

W niedzielę późnym popołudniem nasze ekipy  rozjechały się po Polsce – jedna pojechała do Sopotu na konferencję PIKE, gdzie Piotr Śmietanka wraz z Polatem Ayerdenem przedstawicielem z A10  wygłosili prelekcję: „AI od A10 a DDoS – strategiczna ochrona przed atakami!”.
Natomiast druga ekipa pojechała targi WOD-KAN do Bydgoszczy, gdzie Michał Zadruski również wygłosił prelekcję o tytule „Czy stać mnie na milionowe kary, czyli jak dostosować przedsiębiorstwo pod Dyrektywę NIS2, aby uniknąć sankcji?”. Frekwencja na sali pokazała nam jasno jak ważny i ciekawy to temat.
☺️ W imieniu obu ekip ogromnie dziękujemy za odwiedziny naszych stoisk. Było nam niezmiernie miło pogadać z Wami twarzą w twarz!
 
We wtorek (już lokalnie, bo w Warszawie) w siedzibie Cisco odbyły się warsztaty prowadzone przez Aleksandrę Sosnowską z Cisco oraz naszą inżynier Marię Olszaniecką. Zaproszeni goście przyjechali z całej Polski na 4-godzinne, praktyczne warsztaty pt. „Poczuj Magię z Meraki”. Na sali padało wiele pytań od uczestników i wiele ciekawych informacji ze strony prowadzących. Było bardzo praktycznie i inspirująco.
Warszrsztaty „Poczuj Magię z Meraki” prowadzone przez Marię Olszaniecką oraz Aleksandrę Sosnowską.
2024-05-29T13:27:57+02:00
Przejdź do góry