Otwarta sieć wifi w parku, ośrodkach zdrowia i innych miejscach publicznych? Tak, to będzie możliwe!

Otwarta sieć wifi w parku

Każda gmina dostanie możliwość ubiegania się o dotację unijną, która pokryje koszty zakupu i instalacji hotspotów. Wartość takiego wsparcia, to 15 tysięcy euro. Wypłata pieniędzy odbywa się po instalacji sieci lokalnej. Łączny budżet projektu, to 120 milionów euro, które będzie sukcesywnie wypłacane do 2020 roku.

Proces składania wniosku odbywa się w trybie online, poprzez portal WiFi4EU.

Uzyskanie bonu wiąże się z zobowiązaniem do opłacenia połączenia internetowego na okres 3 lat oraz utrzymania i serwisowania sprzętu.

Program WiFi4EU jest kierowany do obywateli EU – tych zamieszkujących swój kraj, ale również mowa tu o turystach. Prędkość połączenia ma być zadowalająca, a jakość połączeń będzie weryfikowana przez komisje.

Rejestracja już ruszyła, a coś więcej na temat projektu można przeczytać na: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/faq/wifi4eu-questions-and-answers

W tego typu inwestycjach jeden access point, to za mało, aby zapewnić stabilny i szybki dostęp do internetu. Pomoc specjalisty jest niezbędna w celu prawidłowego rozplanowania ich ilości i umiejscowienia. Network Expert, jako lider branży w dziedzinie planowania i wdrażania rozwiązań sieciowych, może się pochwalić bardzo dobrą renomą w budowaniu sieci bezprzewodowych.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zaawansowanych projektów WLAN, montując kilkaset AP rocznie.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów