Otwarta sieć wifi w parku, ośrodkach zdrowia i innych miejscach publicznych? Tak, to będzie możliwe!

Każda gmina dostanie możliwość ubiegania się o dotację unijną, która pokryje koszty zakupu i instalacji hotspotów. Wartość takiego wsparcia, to 15 tysięcy euro. Wypłata pieniędzy odbywa się po instalacji sieci lokalnej. Łączny budżet projektu, to 120 milionów euro, które będzie sukcesywnie wypłacane do 2020 roku.

Proces składania wniosku odbywa się w trybie online, poprzez portal WiFi4EU.

Uzyskanie bonu wiąże się z zobowiązaniem do opłacenia połączenia internetowego na okres 3 lat oraz utrzymania i serwisowania sprzętu.

Program WiFi4EU jest kierowany do obywateli EU – tych zamieszkujących swój kraj, ale również mowa tu o turystach. Prędkość połączenia ma być zadowalająca, a jakość połączeń będzie weryfikowana przez komisje.

Otwarta sieć wifi w parku

Rejestracja już ruszyła, a coś więcej na temat projektu można przeczytać na: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/faq/wifi4eu-questions-and-answers

W tego typu inwestycjach jeden access point, to za mało, aby zapewnić stabilny i szybki dostęp do internetu. Pomoc specjalisty jest niezbędna w celu prawidłowego rozplanowania ich ilości i umiejscowienia. Network Expert, jako lider branży w dziedzinie planowania i wdrażania rozwiązań sieciowych, może się pochwalić bardzo dobrą renomą w budowaniu sieci bezprzewodowych.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zaawansowanych projektów WLAN, montując kilkaset AP rocznie.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929


Oferujemy kompleksowe wsparcie
sprzedaż oraz wynajem sprzętu i infrastruktury sieciowejusługi

To również może Cię zainteresować:

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-11-03T14:48:33+01:00

  Share This Story, Choose Your Platform!