Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Piotr Śmietanka otrzymał certyfikat AWS Certified Advanced Networking – Specialty

Coraz częściej w naszej codziennej pracy stykamy się ze środowiskami hybrydowymi, dlatego też rozwijamy kompetencje ☁️ chmurowe!

???? Nasz inżynier sieciowy Piotr Śmietanka zdał egzamin i otrzymał certyfikat AWS Certified Advanced Networking – Specialty potwierdzający specjalistyczną wiedzę w zakresie projektowania i utrzymywania architektury sieciowej dla szerokiego zakresu usług AWS.

Certyfikacja przeznaczona jest dla profesjonalistów IT specjalizujących się w zaawansowanych i złożonych rozwiązaniach sieciowych w środowiskach AWS.

AWS Certified Advanced Networking - Specialty

✨  Amazon Web Services (AWS) to platforma usług chmurowych oferowana przez Amazon, która dostarcza szeroki zakres infrastruktury IT jako usługi, znana jest także jako cloud computing. AWS jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych platform chmurowych na świecie, zapewniającą różnorodne usługi i rozwiązania.

????  Piotrze jesteśmy z Ciebie dumni za każdym razem coraz bardziej i życzymy dalszych sukcesów!

Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP.
Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł
  2023-12-11T13:17:46+01:00
  Przejdź do góry