Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Piotrek Śmietanka uzyskał certyfikację CCNP Service Provider

Nasz starszy inżynier sieciowy Piotrek Śmietanka zdobył certyfikację CCNP Service Provider, która potwierdza biegłość we wdrażaniu, zaawansowanej konfiguracji oraz zarządzaniu sieciami operatorskimi w tym technologii:
???? MPLS/Segment Routing,
???? BGP,
???? L2/L3 VPN,
???? Multicast.

???? Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Piotrek Śmietanka CCNP Service Provider

Certyfikat CCNP to trzeci stopnień certyfikacji przyznawanej przez Cisco, jest dowodem na zaawansowane umiejętności i wiedzę w obszarze konfiguracji oraz zarządzania sieciami Enterprise. Brawo Dawid! Cieszymy się, że jesteś częścią naszego zespołu i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość z Twoją niesamowitą wiedzą i umiejętnościami na pokładzie.

Piotr Śmietanka

Piotrek Śmietanka – Network/Presales Engineer 

Starszy inżynier ds. sieci. Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP. Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł
  2023-11-17T14:06:33+01:00

  Tytuł

  Przejdź do góry