Sieć LAN i WLAN według Huawei – Webinar

Huawei Logo

Podczas webinaru poruszymy takie kwestie jak:

  • Switche Huawei – od dostępowych switchy POE po operatorskie platformy z MPLS
  • Switche Datacenter –  przedstawimy bardzo wydajne platformy do centrum danych
  • Routery klasy operatorskiej –  BGP, MPLS oraz BRAS
  • Routery oddziałowe
  • SDWAN – co to takiego?
  • Wifi 6 by Huawei

O jakich urządzeniach Huawei będziemy mówić podczas webinaru?

Swiche Huawei

Switch Huawei CloudEngine S5731-H

Switche Cloud Engine serii 6800 to modele stworzone do centrów danych i dużych sieci kampusowych. Charakteryzują się wysoką wydajnością dzięki dużej gęstości interfejsów 10GE/25GE. Dedykowane dla sektora Enterprise i Carrier (Operatorów).

Switche CloudEngine serii 6700 to wydajne i niezawodne przełączniki 10GE do zastosowania w warstwie dostępowej oraz agregacyjnej. Występują w wariantach 24 i 48 portowych z dodatkowymi 6 potami uplink 40GE/100GE. Świetnie sprawdzą się w sieciach operatorskich oraz kampusach. Gotowe na standard WiFi 6.

Switche CloudEngine serii S5730 to przełączniki gigabitowe zapewniające wszechstronne rozwiązania dla sieci Ethernet , różne metody kontroli zabezpieczeń, inteligentne uruchamianie oraz proste narzędzia obsługi i utrzymania. Dobrze sprawdzą się zarówno w roli dostępowej jak agregacyjnej małych, średnich i większych sieci kampusowych.

Routery Huawei

Router Huawei NE40E-X3

Uniwersalne routery usługowe serii NetEngine40E

Wysokowydajne routery  NetEngine40E (NE40E) zaprojektowano z myślą o kluczowych usługach dla biznesu, głównie operatorskiego ale nie tylko. Mogą pracować  zarówno jako główne węzły sieci WAN, węzły dostępowe i agregacyjne , ale także na brzegu sieci. Charakteryzują się dużą przepustowością,  niskim zużyciem energii oraz możliwością pracy w szeroki zakresie temperatur.

Podstawowe zastosowania i technologie: BGP, MPLS, BRAS, NAT, HQoS,  Segment Routing, Telemetry, IPv6, NG-MVPN, NetStream, VXLAN, zasilanie AC, DC itp.

Webiar odbędzie się online
19 czerwca 2020 roku
o godzinie 11:00 i potrwa 30 do 45 minut

WEBINAR POPROWADZĄ

Piotr Szafran

Piotr Szafran – Dyrektor techniczny/CEO
Dyrektor techniczny, CCIE#35856. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

Piotr Śmietanka

Piotr Śmietanka -Network/Presales Engineer
Starszy inżynier ds sieci. Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP. Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
Webinar Sieć LAN i WAN według Huawei

Dzień przed webinarem otrzymasz od nas przypomnienie na email, a w dniu webinaru link do spotkania online!

Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu, tj. Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu.
Wyrażam zgodę na kontakt, na dane podane powyżej w formularzu, celem odpowiedzi na zadane pytanie.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny.Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów