Sieci to niełatwy biznes – wypowiedź Piotra Szafrana w artykule CRN

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

Sieci to niełatwy biznes – tak brzmi tytuł artykułu dostępnego w na stronie CRN, w którym nasz Dyrektor Techniczny i CEO Piotr Szafran wypowiada się na temat kwestii związanych z projektowaniem sieci. CRN to serwis będący lokalną edycją magazynu B2B wydawanego w USA, przeznaczony dla przedsiębiorstw IT – integratorów, jak i również resellerów czy VAR-ów.

Piotr Szafran w swojej wypowiedzi dla CRN podkreśla, że cena nie może być najistotniejszym aspektem, który dotyczy wyboru rozwiązania WLAN. Co więcej to, czy jest zasięg, również nie jest jedynym kryterium, które decyduje o wartości rozwiązania. Ważna jest więc zmiana tego typu podejścia, ponieważ prowadzi to do strat, jakie ponosi klient.

Jak zatem wygląda proces projektowania w Network Expert?

„Podczas projektowania sieci najpierw pomagamy klientowi w zdefiniowaniu jego potrzeb, a potem szczegółowo określamy warunki radiowe pod kątem zarówno zasięgu, jak i gęstości. Uwzględniamy przy tym różne szczegóły, m. in. grubość i rodzaj ścian. Przygotowujemy kompleksowy projekt, z którego wynika cena sprzętu i wdrożenia. Na koniec, po zamontowaniu sprzętu, robimy pomiary, by sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak było zaplanowane.” – prezentuje w artykule Piotr Szafran.

Zapraszamy zatem serdecznie do przeczytania całości artykułu dostępnego na stronie CRN.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów