Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Skrypty na ASR1001-X oraz redundancja BRAS – webinarium

Jak budować sieci referencyjne? Webinarium

Redundancja BRAS – jak ją przeprowadzić w różnych wariantach? Jak uruchomić również skrypty Python’a na ASR1001-X? Odpowiedzi na te oraz inne pytania udzielają Piotr Szafran wraz z Piotrem Śmietanką w kolejnym filmie z serii naszych webinariów – czyli technologia Cisco dla operatorów. Zapraszamy zatem serdecznie do obejrzenia!

Na początku Piotr Szafran przybliża temat najbardziej popularnej serii routerów ASR1000, a dokładniej także wspomnianych skryptów na ASR1001-X. Nie zabraknie również ciekawostek na temat samych routerów i programowania na nich. Co więcej, Piotr Szafran opowiada o architekturze IOS-XE, jak i również o tym, jak używać poleceń znanych z Linuxa podczas normalnej pracy z routerem w CLI. W webinarium rozwijamy także temat Guest Shell – kontenera Linuxa.

Następnie Piotr Śmietanka porusza kolejny wspomniany temat – redundancja BRAS. W filmiku ukazujemy dwa najbardziej popularne podejścia, czyli PPPoE, a także bez PPPoE, czyli autoryzację MAC/IP.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszym filmikiem oraz śledzenia pozostałych webinariów Network Expert na naszym kanale YouTube.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2022-11-10T09:51:35+01:00
Przejdź do góry