SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet – webinar

SRD, nowości o ASR1001-X, ASR920 jako miernik Ethernet - webinar

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinara dla ISP przeprowadzonego przez naszych ekspertów, w którym zostały poruszone kwestie dotyczące SRD, ASR1001-X oraz ASR920.

Na początku webinarium pokazujemy, w jaki sposób można wykorzystać ASR920 jako pełnoprawny miernik Ethernet. W związku z tym opowiadamy między innymi dlaczego potrzebujemy pętli, co łączymy w MPLS, co musimy wykonać w sieciach Ethernet. Co więcej, prezentujemy jak wygląda konfiguracja miernika IP SLA.

Kolejnymi poruszonymi przez nas kwestiami jest SRD na urządzeniach Cisco, jak i również BGP. Jakie działania można podjąć wtedy, gdy na przykład router nie może zaprogramować całej tablicy w FIB? Okazuje się, że rozwiązaniem tej kwestii jest właśnie SRD, czyli Selective Route Download. To dodatkowy filtr między tablicą BGP a tablicą routingu.

Następnie ukazujemy kilka nowości na temat ASR1001-X. Okazuje się, że platforma wciąż się rozwija. W związku z tym w filmie można odnaleźć wiadomości dotyczące przykładowo oprogramowania czy skalowalności.

Na końcu krótkie podsumowanie dotyczące współpracy oraz tego, co kupują operatorzy.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2019-05-20T09:29:37+00:00