Systemy Wideokonferencyjne

Systemy Wideokonferencyjne Cisco i Aver

W naszym sklepie pojawiły się nowe produkty w kategorii Systemy Wideokonferencyjne. Można tam znaleźć zarówno urządzenia Cisco TelePresence jak i systemy tajwańskiego producenta Aver. Wideokonferencje stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularną formą komunikacji międzyludzkiej. Zapewniają wygodę, łatwość obsługi a przede wszystkim oszczędzają czas i pieniądze. Korzystając z systemów wideokonferencyjnych nie trzeba spędzać wielu godzin w podróży, zastanawiać czy zdąży się na samolot czy utknie w korku. Rozmowa z wykorzystaniem wideo pozwala w pełni przeprowadzić rozmowę biznesową i mieć poczucie bycia ze swoim rozmówcą w jednym pomieszczeniu.

Zarówno Cisco jak i Aver mają w swojej ofercie gotowe zestawy składające się z codeca, kamery i mikrofonu. W zależności od modelu możliwe jest podłączenie większej ilości użytkowników do jednej wideokonferencji. Niezbędne jest aby urządzenie było wyposażone w mostek wideokonferencyjny. Wysokiej jakości kamery pozwalają na przeprowadzenie video w rozdzielczości HD. Dodatkowo możliwe jest udostępnienie widoku pulpitu komputera dla swojego rozmówcy. Jest to opcja często wykorzystywana gdy w czasie konferencji pokazywana jest prezentacja.

Cisco w swoim portfolio ma bardzo dużo urządzeń przeznaczonych do wideokonferencji.


Od zestawów bardzo dużych przeznaczonych do specjalnie stworzonych pomieszczeń do obsługi wideokonferencji – seria IX


Poprzez mniejsze wraz z wbudowanymi ekranami – seria MX


Samych codeców – seria SX


Do rozwiązań przeznaczonych do instalacji na biurku – serie DX, EX


Aver jest to w tajwańska firma, działająca na rynku wideokonferencyjnym od niecałych dziesięciu lat. Ma w swojej ofercie gotowe zestawy codeców z kamerami, które w zależności od modelu pozwalają na połączenie ze sobą do 9 użytkowników w jednej wideokonferencji.


W naszym sklepie znalazły się produkty Cisco z serii SX i DX oraz cała seria Aver. Są to zestawy najczęściej wybierane przez klientów. Na zestaw składa się codec wraz kamerą, który można podłączyć do każ każdego telewizora, monitora lub projektora wyposażonego w złącze HDMI.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi inżynierami, którzy pomogą i doradzą w wyborze najlepszej opcji.


Aver EVC100

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów