Testujemy Lifesize

Systemy do wideokonferencji cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ten fakt nikogo nie dziwi – dzięki zestawom wideokonferencyjnym możemy czuć się niemal jak na tradycyjnym spotkaniu oszczędzając przy tym czas i zmniejszając znacznie koszty podróży służbowych.

Dotychczas oferowaliśmy rozwiązania wideokonferencyjne Cisco oraz Aver. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów niedługo rozszerzymy gamę oferowanych produktów o systemy wideokonferencyjne Lifesize.

Z naszego punktu widzenia niezwykle istotne jest aby przed wprowadzeniem nowych rozwiązań dokładnie zapoznać się z ich możliwościami tak by w przyszłości móc w pełni profesjonalnie wspierać naszych klientów zarówno w doborze sprzętu jak i w późniejszej eksploatacji.

Właśnie otrzymaliśmy do testów jeden z modeli Lifesize ICON600 wraz z PHONE 2 Generation. Testowany zestaw przeznaczony jest do obsługi kilku-kilkunastoosobowych sal konferencyjnych, zapewnia obraz HD, jest wyposażony w kamerę z 10 krotnym zoomem optycznym i może obsługiwać dwa ekrany. Charakteryzuje się wysoką jakościa obrazu i dźwięku a także prostą intuicyjna wręcz obsługą

Zapraszamy do kontaktu z nami kontakt@netxp.pl. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów