Testujemy Lifesize

Systemy do wideokonferencji cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ten fakt nikogo nie dziwi – dzięki zestawom wideokonferencyjnym możemy czuć się niemal jak na tradycyjnym spotkaniu oszczędzając przy tym czas i zmniejszając znacznie koszty podróży służbowych.

Testy zestawu do wideokonferencji LifeSize

Dotychczas oferowaliśmy rozwiązania wideokonferencyjne Cisco oraz Aver. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów niedługo rozszerzymy gamę oferowanych produktów o systemy wideokonferencyjne Lifesize.

Z naszego punktu widzenia niezwykle istotne jest aby przed wprowadzeniem nowych rozwiązań dokładnie zapoznać się z ich możliwościami tak by w przyszłości móc w pełni profesjonalnie wspierać naszych klientów zarówno w doborze sprzętu jak i w późniejszej eksploatacji.

Właśnie otrzymaliśmy do testów jeden z modeli Lifesize ICON600 wraz z PHONE 2 Generation. Testowany zestaw przeznaczony jest do obsługi kilku-kilkunastoosobowych sal konferencyjnych, zapewnia obraz HD, jest wyposażony w kamerę z 10 krotnym zoomem optycznym i może obsługiwać dwa ekrany. Charakteryzuje się wysoką jakościa obrazu i dźwięku a także prostą intuicyjna wręcz obsługą

Zapraszamy do kontaktu z nami kontakt@netxp.pl. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

LifeSize zestaw do wideokonferencji

To również może Cię zainteresować:

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-10-19T10:02:23+02:00
  Przejdź do góry