Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Kompleksowe zabezpieczenie sieci komputerowej.

Dla każdego problemu związanego z zabezpieczeniem sieci komputerowej wykorzystywane są najróżniejsze rozwiązania. Wybierane są w zależności od indywidualnych potrzeb, możliwości finansowych firmy czy też preferencji lub umiejętności administratora sieci i są to, np.: Network Security, Email Security, Endpoint Security, Web Application Security i inne. Zazwyczaj rozwiązania pochodzą od różnych producentów. Ponieważ każde urządzenie działa niezależnie – zdarzają się usterki między punktami zabezpieczeń sieciowych, które muszą być rozwiązane we własny, indywidualny dla każdego urządzenia/oprogramowania sposób.

Fortinet Advanced Threat Protection

Dlatego stworzony został Fortinet Advanced Threat Protection Framework, którego zadaniem jest synergiczne zabezpieczenie jak największej liczby urządzeń i aplikacji.

 W skład Fortinet Advanced Threat Protection Framework wchodzą:

 • FortiGate – zintegrowane systemy zabezpieczeń
 • FortiMail – monitoruje wiadomości e-mail w celu wykrycia złośliwych treści, w tym spamu, złośliwego oprogramowania i prób phishingu.
 • FortiClient – oprogramowanie działające na punkcie końcowym, który komunikuje się z Fortinet Security Fabric w celu zapewnienia dostarczenia informacji oraz możliwości sprawowania kontroli nad tym urządzeniem.
 • FortiWeb – chroni hostowane aplikacje internetowe przed atakami ukierunkowanymi na znane i nieznane exploity.
Fortinet Advanced Threat Protection

Do głębszej inspekcji w celu wykrycia zagrożeń używany jest FortiSandbox – system analizy zachowań złośliwego oprogramowania typu zero-day, który umożliwia ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami, w tym oprogramowaniem ransomware, poprzez integrację z powyższymi rozwiązaniami FortiNet.

Aby zaimplementować najlepsze rozwiązania bezpieczeństwa sieci komputerowej świadczymy usługę Security Operation Center (SOC) – analiza oraz zabezpieczenie środowiska informatycznego, monitorowanie i raportowanie zdarzeń.

Inne artykuły dotyczące FortiGate

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem FortiGate w swojej organizacji, to skontaktuj się z nami.

Nasz dział techniczny odpowie na wszelkie Twoje pytania i wesprze Cię w doborze najlepszego rozwiązania.

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Autorem wpisu jest

  Vladyslav Diadenko – NOC Engineer

  W Network Expert nadzoruje i utrzymuje właściwe działanie sieci u klientów. Jego zawodową pasją są sieci, programowanie i automatyzacja, a w ramach odpoczynku od codzienności lubi czytać książki i grać na gitarze.

  Vladyslav Diadenko
  2022-06-20T13:17:50+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry