Telemetria – Cisco Nexus 9000 – Nowy Sposób Monitoringu

W dzisiejszym filmiku prezentujemy jak działa telemetria – nowy sposób monitorowania urządzeń sieciowych. Jest to dużo wydajniejsze rozwiązanie od SNMP, które daje nowe możliwości.

Dotychczas w sieci królował protokół SNMP, który służył do zczytywania liczników do sprawdzania tego, co się zmieniło. Od 20 lat jest nierozłącznym elementem monitorowania. Moniturujemy coraz więcej i pomimo tego, że urządzenia te są bardzo wydajne, to control plane nie daje rady. Postanowiono ulepszyć to rozwiązanie i właśnie tak powstała telemetria.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  To również może Cię zainteresować:

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-10-25T15:18:05+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!