Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert
Jak zrealizować nowoczesny kontroler ADC? Zapisz się na darmowe wideo!2024-07-18T16:03:13+02:00

Nowoczesny kontroler ADC

jak zrealizować?

zapisz się na darmowe wideo naszych specjalistów!

Dowiedz się jak zrealizować Application Delivery Controller w sposób bezpieczny, skalowalny oraz zintegrowany z takimi środowiskami jak Kubernetes czy WMVare.

Zapisz się na darmowe wideo, w którym Piotrek Śmietanka oraz Piotr Szafran rozmawiają o rozwiązaniu dzięki, któremu możesz dostarczać niezawodne rozwiązania ADC, zachowując ciągłość działania i bezpieczeństwo usług Twoich klientów.

Materiał przygotowali:

Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP.
Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

Piotr Szafran, dyrektor techniczny/CEO w Network Experts

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Po wysłaniu formularza otrzymasz natychmiast dostęp do nagrania na maila!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Tytuł

  Przejdź do góry