Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert
Macierz Huawei OceanStor Dorado – Poznaj 5 powodów dlaczego postawiliśmy akurat na nią!2024-07-04T09:41:14+02:00

Huawei OceanStor Dorado

Poznaj 5 powodów dlaczego postawiliśmy akurat na nią!

Od roku w naszej serwerowni mamy bardzo wydajną macierz Huawei Dorado 3000.

Z perspektywy tego, jak działa realnie w codziennym życiu firmy, odnosimy się do 5 powodów dlaczego postawiliśmy akurat na nią!

Chcesz potestować macierz lub dowiedzieć się czegoś więcej nim dokonasz zakupu?

Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać Ci odpowiednią macierz do potrzeb Twojej firmy!

materiał przygotowali:

Artur Zbrożyna – Key Account Manager

– posiada ponad 7 letnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. W ostatnich latach ściśle związany z branżą IT, realizował projekty dla największych graczy na runku, dostarczając usługi Outsourcingu IT jak również oprogramowanie dla biznesu.

Łukasz Wiśniewski - Key Account Manager w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

Piotr Szafran – Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

Wypełnij formularz aby umówić się na bezpłatną konsultację

Dowiedz się która macierz będzie najlepsza do Twojej firmy    Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


    Tytuł

    Przejdź do góry