Poznaj potężne rozwiązanie anty-DDoS

Poznaj potężne rozwiązanie anty-DDoS od firmy A10 Networks, które zapewni Ci na ochronę twojej sieci oraz klientów końcowych i zagwarantuje ciągłość dostarczanych usług podczas ataków DDoS.

A10 TPS to najbardziej zaawansowane rozwiązanie Anty-DDoS na rynku, które dzięki 5-cio stopniowej skali eskalacji i uczeniu maszynowemu spełni wymagania najbardziej wymagających aplikacji i środowisk.

  Po wysłaniu formularza otrzymasz natychmiast dostęp do nagrania na maila!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Materiał przygotowali:

  Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

  Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP.
  Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

  Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

  Piotr Szafran, dyrektor techniczny/CEO w Network Experts

  Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

  Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł