Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert
Krok po kroku – jak zrobić dobrą sieć wifi w magazynie lub na hali? Westwing Case Study – zapisz się2024-05-24T13:21:12+02:00
Partner Cisco

Jak zrobić dobrą sieć wifi w magazynie lub na hali?

KROK PO KROKU

30 MINUTOWY DARMOWY WEBINAR

Dowiedz się jakie czynniki są decydujące przy budowie dobrej sieci WiFi w magazynie lub na hali przemysłowej

Planowanie, anteny, zasięgi, optymalny roaming, wyzwania i problemy!

Jak zbudować sieć w WiFi w obiekcie przemysłowym lub w hali magazynowej nie jest tajemnicą, ale jak zrobić tak, aby uzyskać najlepsze rezultaty w każdym miejscu w obiekcie?

30 MINUTOWY DARMOWY WEBINAR

Wypełnij formularz zapisu na darmowy materiał:

Jak zbudować dobrą sieć WiFi w obiekcie przemysłowym lub magazynie?

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  materiał przygotowali:

  Artur Zbrożyna – Key Account Manager

  – posiada ponad 7 letnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. W ostatnich latach ściśle związany z branżą IT, realizował projekty dla największych graczy na runku, dostarczając usługi Outsourcingu IT jak również oprogramowanie dla biznesu.

  Łukasz Wiśniewski - Key Account Manager w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Piotr Szafran Dyrektor  – techniczny/CEO w Network Experts

  Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

  Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Tytuł

  Przejdź do góry