Budowa sieci LAN2021-10-11T10:34:45+02:00

Projektowanie sieci

Dobrze zaprojektowany rdzeń sieci LAN to podstawa stabilnego działania, niestety, często dynamiczny rozwój organizacji wymusza rozbudowę sieci lokalnej w niekontrolowany sposób pozbawiony redundancji, wydajności czy bezpieczeństwa.

Nasi architekci pomagają klientom zaprojektować ich sieci w taki sposób, aby były w pełni redundantne i wysokowydajne, oraz aby możliwa była ich rozbudowa w przyszłości.

mini_red_circle
Budowa sieci LAN
Budowa sieci - klasyczny switching
mini_red_circle

Klasyczny switching

Nie ważne czy w twojej sieci jest kilka czy kilkaset switchy, czy działają w trybie stan-alone czy w stacku – klasyczny switching nie ma przed nami tajemnic.

Pomagamy utrzymać, audytować i rozwijać sieci LAN oparte o klasyczne rozwiązania L2.

Software Defined Access – SDA

SDA to dostępowe sieci LAN nowej generacji. Cała sieć z vlanów i trunków zamienia się w jeden duży fabric, dzięki czemu urządzenia klienckie mogą dołączyć się do sieci w dowolnym miejscu otrzymując dokładnie taką samą obsługę (adresacja, polityki bezpieczeństwa).

Cała sieć SDA działa bez udziału klasycznych protokołów L2 (STP, LACP itd.), dzięki czemu jej wydajność i stabilność są najwyższym poziomie, a zarządzenie nią jest proste jak nigdy wcześniej.

mini_red_circle
Software Defined Access – SDA
Budowa okablowania
mini_red_circle

Budowa okablowania

Okablowanie jest szkieletem każdej sieci LAN. Dla naszych klientów świadczymy profesjonalne usługi projektowania i budowy okablowania, zarówno miedzianego jak i światłowodowego.

Dla wykonanych instalacji wykonujemy pomiary profesjonalnymi miernikami aby potwierdzić wysoką jakość wykonania.

Monitoring sieci LAN

Zaprojektowanie i zbudowanie sieci LAN to nie wszystko – należy także zadbać o to aby sieć była monitorowana pod kątem wydajności oraz pojawiających się problemów. Dzięki temu można z wyprzedzeniem planować rozbudowę sieci, oraz zapobiegać awariom.

W sieciach naszych klientów wdrażamy systemy do monitorowania infrastruktury – zarówno dedykowane systemy producentów jak i OpenSource.

mini_red_circle
Monitoring sieci LAN

WDROŻENIA SIECIOWE


Success Story

Potrzebujesz wsparcia w zakresie WLAN w magazynie?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  Przejdź do góry