Strona główna » Budowa sieci » Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej w Hotelu

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej w JW. Construction Holding SA – Varsovia Apartamenty Kasprzaka.

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

Spieszymy pochwalić się naszą kolejną realizacją – zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy sieć bezprzewodową w nowej inwestycji JW. Construction Holding SA – Varsovia Apartamenty Kasprzaka.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka, to 311 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, które stanowią ofertę dla Gości odwiedzających Warszawę, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych.

Oprócz wygodnych mieszkań obiekt posiada pełnowymiarową Restaurację oraz lobby z całodobową obsługą. Goście mogą skorzystać również z takich udogodnień jak samoobsługowa pralnia, parking w garażu podziemnym, czy szybka i wydajną sieć bezprzewodową.

Sieć bezprzewodową zrealizowaliśmy w oparciu o access pointy Cisco Aironet 1815w – rozwiązanie idealne dla obiektów hotelowych z uwagi na wbudowane porty RJ45. Obecność portów w access poincie pozwala na redukcję kosztów związanych z okablowaniem – zamiast 3 gniazd sieciowych w każdym pokoju (do podłączenia internetu, telewizora i telefonu) wystarczy jedno – do podłączenia access pointa. Centralne zarządzanie całą siecią, szybką lokalizację ewentualnych problemów i dystrybucję aktualnych wersji software’u, umożliwia kontroler sieci bezprzewodowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty na projektowanie i wdrażanie sieci bezprzewodowych!

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu, tj. Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu.
Wyrażam zgodę na kontakt, na dane podane powyżej w formularzu, celem odpowiedzi na zadane pytanie.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny.
Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2020-07-27T10:20:46+02:00
Go to Top