Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert
Zdobądź Cisco Umbrella i Cisco DUO2024-06-20T13:02:11+02:00

Praca zdalna? Chroń dane!

Bezpieczeństwo pracy zdalnej

Niezabezpieczone sieci domowe Twoich pracowników są łakomym kąskiem!
Poznaj rozwiązania Cisco zwiększające bezpieczeństwo pracy zdalnej.

Bezpieczeństwo danych w Twojej firmie wymaga ochrony jak nigdy przedtem!
Firmy takie jak FireEye czy CrowdStrike donoszą o wzroście aktywności chińskich hakerów. Działania takie mogą być związane z tym, że wielu pracowników przeszło w tryb pracy zdalnej z domu. Dane firmowe znajdują się w mniej bezpiecznej przestrzeni niż miało to miejsce dotychczas. Być może cyberprzestępcy planują wykorzystać słabość systemów domowych oraz brak zabezpieczeń i niską świadomość technologiczna, aby wykraść chronione do tej pory dane zarówno z prywatnych firm, jak i państwowych i publicznych instytucji.

Na co dzień w firmie dbasz o to, aby zabezpieczyć komputery oraz sieć przed niepożądanymi zagrożeniami wynikającymi z pracy poza firewallem. 
Gdy firma przeszła w tryb pracy zdalnej, to masz ograniczone możliwości zabezpieczenia mienia Twojej firmy oraz danych Twoich klientów. Nie masz fizycznie dostępu do urządzeń w domach pracowników, ani też nie masz wpływu na to czy ich domowe routery jakkolwiek chronią dostęp do sieci.

Pobierz wersje testowe Cisco Umbrella i Cisco DUO, aby zwiększyć bezpieczeństwo danych podczas pracy zdalnej i:

 • zabezpieczyć dowolne systemy i aplikacje, np. Remote Access VPN, Aplikacje z dostępem www, Office 365 i One Drive czy Google Suite,
 • wykrywać podejrzane strony i blokować ruch z komputerów firmowych w domowych sieciach swoich pracowników,
 • blokować odwiedzanie dowolnych URL i domen oraz blokować ruch typu command & control.

Ofiarą ataku może paść każdy, zarówno mała firma z kilkoma pracownikami, jak wielka państwowa instytucja, szkoła czy placówka zdrowia. To nie ma znaczenia – dla atakujących liczy się pokonanie zabezpieczeń, a te w domach są zdecydowanie słabsze niż w firmach, gdzie nad bezpieczeństwem sieci czuwa informatyk lub wyspecjalizowana firma dbająca o bezpieczeństwo.

  Pobierz darmowy trial
  Cisco Umbrella Cisco DUO

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Warunkiem otrzymania wersji testowych programu Cisco Umbrella i Cisco DUO
  jest wypełnienie formularza dostępnego poniżej.

  Poznaj Cisco Umbrella

  Poznaj Cisco DUO Security

  Tytuł

  Przejdź do góry