Jak zbudować dobrą sieć WiFi w obiekcie przemysłowym lub magazynie?2023-05-26T13:30:55+02:00
Partner Cisco

Jak zbudować dobrą sieć WiFi w obiekcie przemysłowym lub magazynie?

PLAN

00:54 – 1. Wymagania klienta
04:23 – 2. Planowanie radiowe
11:40 – 3. Koordynacja prac kilku zespołów wykonawczych (przy nowych halach)
12:58 – 4. Planowanie tras kablowych
15:26 – 5. Dobór sprzętu
18:15 – 6. Kontrola dostępu
19:14 – 7. Montaż i konfiguracja sprzętu
22:02 – 8. Testy i pomiary
27:26 – 9. Otoczenie / środkowisko

Jak zbudować sieć w WiFi w obiekcie przemysłowym lub w hali magazynowej nie jest tajemnicą, ale jak zrobić tak, aby uzyskać najlepsze rezultaty w każdym miejscu w obiekcie? O tym właśnie opowiadają nasi eksperci Artur Zbrożyna i Piotr Szafran. W lekkiej i przyjemnej dyskusji przedstawiają dokładny plan krok po kroku, co należy wykonać, aby zbudować naprawdę dobrą sieć w magazynie. Wszystko to, co usłyszysz w 30 minutowym wideo poparte jest doświadczeniami zebranymi na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz dzięki setkom wdrożeń wielu sieci w różnych warunkach, a wisienką na torcie jest wdrożenienie wysokowydajnej i nowoczesnej sieci WiFi w hali magazynowej Westwing, której powierzchnia to niemalże 100 000 metrów kwadratowych!

Masz pytania odnośnie budowy sieci? Jesteśmy do Twoje dyspozycji!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  materiał przygotowali:

  Artur Zbrożyna – Key Account Manager

  – posiada ponad 7 letnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. W ostatnich latach ściśle związany z branżą IT, realizował projekty dla największych graczy na runku, dostarczając usługi Outsourcingu IT jak również oprogramowanie dla biznesu.

  Łukasz Wiśniewski - Key Account Manager w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Piotr Szafran Dyrektor  – techniczny/CEO w Network Experts

  Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

  Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  To również może Cię zainteresować

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Tytuł

  Przejdź do góry