Meraki – ułatw sobie życie dzięki zarządzaniu wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca w chmurze!2021-11-22T13:45:28+01:00

Meraki – ułatw sobie życie dzięki zarządzaniu wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca w chmurze!

Pamiętasz jak dostać się do urządzeń, które są w infrastrukturze Twojej firmy? Spisujecie gdzieś w np. w Excelu adresy i hasła do każdego switcha? a może nawet do każdej kamery?

Do pewnego momentu oczywiście tak się da zarządzać, ale nadchodzi czas, że urządzeń w firmie jest tak dużo i są one tak krytyczne, że trzymanie dziesiątek haseł i adresów w plikach czy tabelkach staje się nie tylko nieoptymalne, ale i niebezpieczne.

Jeżeli musisz pamiętać lub zarządzać dziesiątkami dostępów, to polecamy rozwiązanie, z którego sami korzystamy! Meraki to chmurowe rozwiązanie od Cisco, dzięki któremu możemy zarządzać z jednego miejsca m.in. switchami, firewallem, politykami bezpieczeństwa czy sd-wanem, a nawet kamerami czy czujnikami zalania.

Poznaj Cisco Meraki MT

sensory środowiskowe do zabezpieczenia serwerowni

Sensory działają na baterie

Cisco Meraki MT mogą wzbogacić dotychczasowe zabezpieczenia o dodatkowe rozwiązania i monitorować środowisko 24/7. Sensory działają na baterie i tak jak wszystkie inne rozwiązania Meraki podłącza się je do dashboardu.

dowiedz się więcej: Poznaj Cisco Meraki MT

Cisco Partner

Chcesz wiedzieć co jeszcze Meraki mogą dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się z nami!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Partner Cisco Polska

  Marcin Karolkiewicz


  Marcin Karolkiewicz
  Account Manager

  +48 881 556 629
  marcin.karolkiewicz@netxp.pl

  Przejdź do góry