Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert
Webex Calling od Cisco – przenieś swoją centralę telefoniczną do chmury2022-02-11T14:45:56+01:00

Cisco Webex Calling

bezpieczny system telefoniczny w chmurze

Przenieś swoją centralę telefoniczną do chmury

Bez względu na to skąd i na jakim urządzeniu pracujesz z połączeniami głosowymi, to możesz do tego wykorzystać na Webex.

Od teraz nie jest istotne czy są to połączenia wideokonferencyjne przez internet czy też klasyczne połączenia telefoniczne na numery stacjonarne.

Jeżeli posiadasz w firmie centralę telefoniczną, to możesz przenieść ją do chmury i umożliwić swoim pracownikom nieprzerwaną pracę z domu.

Jeżeli chcesz aby dzwonić z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia poznaj bliżej Cisco Webex Calling, który oferuje połączenia telefoniczne w chmurze z pełną obsługą PSTN.

Cisco może Ci zaoferować kompleksowe i bezpieczne rozwiązania dla połączeń głosowych Twoich pracowników.
Oferowane przez Cisco narzędzia pozwalają stworzyć kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie zarówno dla małej firmy, jak i dla dużego przedsiębiorstwa. Doświadczenie zarówno Cisco, jak i nasze w obszarach cybersecurity oraz systemów wideokonferencyjnych daje Ci szeroki wachlarz możliwości i rozwiązań.

Skontaktuj się z nami!
Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy i przeniesiemy Twoją centralę telefoniczną do bezpiecznej chmury z Cisco Webex Calling!

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
0
projektów powyżej 100,000zł

Tytuł

Przejdź do góry