Cisco Webex Teams

Webex Teams tworzy bezpieczną, wirtualną przestrzeń, w której zespoły pracowników mogą współpracować niezależnie od lokalizacji i wykorzystywanych urządzeń.

Dla firm i organizacji, które chcą  w sposób szybki wdrożyć pracę zdalną dla wszystkich sowich pracowników przeznaczona jest wersja profesjonalna.

Demo Webex Teams dla Firm na okres do 90 dni

Funkcje, które znajdziemy w wersji profesjonalnej to m.in:

  •  nielimitowany czas spotkań w Full HD do 200 uczestników,
  • udostępnianie treści – więcej można przeczytać w naszym wpisie Live Stream – Streaming Webex,
  • nagrywanie spotkań,
  • oraz wszystkie dostępne najnowsze narzędzia i możliwości, ponieważ narzędzie jest rozwijane cały czas.

Jak działa Cisco Webex? Czyli wideokonferencje dla firm – przedstawiamy relację ze Śniadania biznesowego z technologią widekonferencyjną, które oragnizowaliśmy w styczniu wraz z Cisco Poland oraz Harvard Business Review Polska.

Dowiedz się jak działa Cisco Webex

Wystarczy pobrać z AppStore czy Google Play aplikację Webex Teams lub uruchomić ją w przeglądarce (https://teams.webex.com/) by każdy pracownik współpracującego zespołu mógł w bezpieczny sposób wymieniać informacje, współdzielić i przeglądać pliki lub widok ekranu oraz inicjować wieloosobowe tele- i wideokonferencje. A ponieważ Cisco Webex Teams tworzy jedną wirtualną przestrzeń, gdzie przechowywane są wszystkie pliki, dokumenty i informacje o podejmowanych decyzjach, a także zapisy wirtualnych spotkań, czatów lub rozmów wideo, pracownicy mają pełny dostęp do informacji o danym projekcie, co zwiększa wydajność ich pracy.

Oprogramowanie przez krótki czas nosiło nazwę Spark, obecnie jest wynikiem połączenia dwóch aplikacji Cisco, tj. Webex i Spark. Webex Teams działa w chmurze.

Rozwiązanie dedykowane jest przede wszystkim dla tych organizacji, które nastawione są na dynamiczny rozwój, oraz dla tych których dużą wartością jest praca bez ograniczeń.

W dzisiejszych czasach dzięki ogromnej dostępności urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych praca w zespołach staje się łatwiejsza i osiągalna z dowolnego miejsca na ziemi. W każdej chwili można dołączyć do pokoju i zacząć aktywnie uczestniczyć w dyskusji, czy przeglądać zamieszczone na tej platformie materiały.

Więcej informacji: Cisco Webex

Jak usprawnić komunikację zespołową z Cisco Webex

Wyzwania przyszłości – Webinar Network Expert

A jak my widzimy to narzędzie?

Tego dowiecie się w filmiku poniżej, w którym testujemy aplikację.

Pobierz darmowy trial
Cisco Webex Teams

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu, tj. Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu.
Wyrażam zgodę na kontakt, na dane podane powyżej w formularzu, celem odpowiedzi na zadane pytanie.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Network Expert z siedzibą przy ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny.Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

Network w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji
0
Klientów
2020-05-08T15:08:29+02:00