Cisco Webex® Room Kit Mini – Zestaw do wideokonferencji

Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Cisco Webex® Room Kit Mini to system wideokonferencji oparty na sztucznej inteligencji (AI) zaprojektowany na potrzeby pracy w trybie „huddle”. Jest łatwy w użyciu, wdrażaniu i zarządzaniu. Łączy on kodek, kamerę, mikrofony i głośniki w jedno urządzenie. Integruje się z ekranem 4K, aby zapewnić większą inteligencję oraz użyteczność wszystkim Waszym pomieszczeniom i przestrzeniom. W zestawie dołączony jest tablet, który w wygodny sposób umożliwia korzystanie z terminala.

Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Cisco Webex® Room Kit Mini idealnie nadaje się do wideopołączeń nawet z pięcioma osobami. Ze względu na szerokie pole widzenia o 120 stopniach, zapewnia dobrą widoczność nawet w wąskich pomieszczeniach. Zapewnia także elastyczność łączenia się z oprogramowaniem do wideokonferencji opartym na laptopie przez USB. Room Kit Mini jest ściśle zintegrowany z wiodącą w branży platformą Cisco® Webex, służącą do ciągłego przepływu informacji i może być zarejestrowany w siedzibie lub w Cisco Webex w chmurze.

Najważniejsze cechy:

 • Zapewnia inteligentny widok w mniejszych pokojach dzięki dyskretnej, zintegrowanej kamerze
 • Najlepszy przegląd: automatycznie wykrywa uczestników spotkania i zapewnia idealne kadrowanie
 • Doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zintegrowanym mikrofonom i głośnikom
 • Automatyczne tłumienie hałasu zmniejsza zakłócające dźwięki dochodzące z pokoju konferencyjnego (np. pisanie na klawiaturze, szelest papieru)
 • Uproszczona obsługa spotkań dzięki One Button To Push (OBTP) dla zaplanowanych urządzeń na spotkaniu Cisco Webex, niezależnie od tego, czy jest zarejestrowana lokalnie, czy w Cisco Webex Cloud.
 • Automatyczne budzenie: system „budzi się”, gdy ktoś wchodzi do pokoju i rozpoznaje go za pomocą urządzenia mobilnego
 • Łatwo kontrolowany przez jednostkę sterującą Cisco Touch 10 lub aplikację Cisco Webex Teams ™
 • Kompleksowe bezpieczeństwo

Obejrzyj video o Cisco Webex® Room Kit Mini

Polycom Studio

Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Polycom Studio to połączenie wydajności klasy biznesowej z prostotą rozwiązań dla małych pomieszczeń i pokojów narad. Videobar USB ułatwia podłączanie urządzeń dzięki funkcji plug-and-play, która współpracuje z niemal każdą platformą wideo i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi i precyzyjnie dobranym mikrofonom, Polycom Studio umożliwia uczestnikom po obu stronach rozmowy o krystalicznej jakości.

Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Rozwiązanie Polycom Studio, opracowane w oparciu o dziesięciolecia badań nad technologią audio, zapewnia najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie i umożliwia rozmowy jak na żywo. Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak Polycom Acoustic Fence i NoiseBlock Polycom Studio automatycznie wycisza i usuwa zbędne szumy z tła i inne niechciane dźwięki.

Polycom Studio współpracuje z niemal każdą platformą wideo opartą na chmurze. Daje pewność, że będzie ona działać na wszystkich platformach obecnych jak ZOOM, BlueJeans, GoToMeeting i przyszłych.

Obejrzyj video o Polycom Studio

Potrzebujesz narzędzi do wideokonferencji?

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-10-06T11:07:47+02:00
  Przejdź do góry