Cisco Webex Room Kit – Zestaw do wideokonferencji

Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób

Cisco Webex ™ Room Kit to potężne rozwiązanie do współpracy, które integruje się z wyświetlaczami, aby zapewnić większą inteligencję oraz użyteczność małym i średnim salom konferencyjnym – zarejestrowanym w siedzibie firmy lub w Cisco Webex w chmurze.

Cisco Webex ™ Room Kit zapewnia niezrównaną jakość obrazu i dźwięku, jakiej klienci oczekują od Cisco. Ponadto nowe możliwości umożliwiają jeszcze inteligentniejsze spotkania, inteligentniejsze funkcje prezentacji oraz inteligentniejszą integrację pomieszczeń i urządzeń – co jeszcze bardziej eliminuje bariery w stosowaniu oraz wdrażaniu wideo w małych i średnich pokojach.

Cisco Webex ™ Room Kit zawiera kamerę, kodek, głośniki i mikrofony zintegrowane w jednym urządzeniu – jest idealny do pomieszczeń, które mogą pomieścić do siedmiu osób. Oferuje zaawansowane technologie kamer, które umożliwiają śledzenie głośników w mniejszych pomieszczeniach. Produkt jest bogaty w funkcjonalność i doświadczenie, ale jest wyceniony oraz zaprojektowany tak, aby można go było łatwo skalować do wszystkich Twoich sal konferencyjnych i przestrzeni – niezależnie od tego, czy zarejestrowano je w lokalu, czy w Cisco Webex.

Najważniejsze cechy:

 • Zapewnia inteligentny obraz w mniejszych pokojach dzięki dyskretnej, zintegrowanej kamerze
 • Najlepszy przegląd: automatycznie wykrywa uczestników spotkania i zapewnia idealne kadrowanie
 • Doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zintegrowanym mikrofonom i głośnikom
 • Automatyczne tłumienie hałasu zmniejsza zakłócające dźwięki dochodzące z pokoju konferencyjnego (np. pisanie na klawiaturze, szelest papieru)
 • Uproszczona obsługa spotkań dzięki One Button To Push (OBTP) dla zaplanowanych urządzeń na spotkaniu Cisco Webex, niezależnie od tego, czy jest zarejestrowana lokalnie, czy w Cisco Webex Cloud.
 • Automatyczne budzenie: system „budzi się”, gdy ktoś wchodzi do pokoju i rozpoznaje go za pomocą urządzenia mobilnego
 • Łatwo kontrolowany przez jednostkę sterującą Cisco Touch 10 lub aplikację Cisco Webex Teams ™
 • Kompleksowe bezpieczeństwo

Webex Room Kit – Obejrzyj video

Masz pytania?
Jestem do Twojej dyspozycji

Łukasz Giziński

Łukasz Giziński
Key Account Manager

881 556 869
lukasz.gizinski@netxp.pl

Polycom Trio 8500 w zestawie z RealPresense Visual+ i kamerą EagleEye

Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób

Polycom Trio to smartfon stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych. Łączy w sobie legendarną jakość dźwięku HD oraz doskonałe udostępnianie treści i wideo oraz skalowalność we wszystkich pomieszczeniach do spotkań.

Polycom Trio oferuje spójne wrażenia z użytkowania w pomieszczeniach konferencyjnych o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Z modułem Polycom Trio na środku stołu użytkownicy będą cieszyć się tym samym przebiegiem pracy w małych, średnich i dużych pomieszczeniach, co eliminuje wyzwania, przed którymi stoi dziś wiele firm z odmiennymi narzędziami biznesowymi w rożnych oddziałach.

Telefony konferencyjne Polycom Trio obsługują hybrydową rejestrację. Nie ma znaczenia, którą wiodącą platformę UC wybierzesz — telefon Polycom Trio najprawdopodobniej ją obsługuje. Ponadto możesz zarejestrować się na wielu platformach jednocześnie. Możesz spać spokojnie — to po prostu działa.

Dzięki dodaniu modułu Polycom RealPresense Visual+ oraz dodatkowej kamery, np. Polycom z serii EagleEye, można w łatwy sposób zbudować zestaw do wideokonferencji uszyty na miarę potrzeb.

Taki zestaw został zaprojektowany z myślą o małych i średnich pomieszczeniach; obsługuje pojedynczy wyświetlacz; posiada dwie opcje kamer USB oraz udostępnianie treści w oparciu o USB i IP.

Najważniejsze cechy:

 • Wielokierunkowy mikrofon
 • Zasięg mikrofonu do 20 stóp / 6 m
 • Zasięg mikrofonu do 14 stóp / 4,2 m
 • Łatwe rozszerzenie zasięgu dzięki użyciu dodatkowych mikrofonów (przewodowych)
 • Idealny do dużych sal konferencyjnych
 • Idealny do małych i średnich sal konferencyjnych
 • Eliminacja szumu tła dzięki funkcji Polycom NoiseBlock
 • Hybrydowa rejestracja — możliwość rejestracji na wielu systemach lub platformach jednocześnie
 • Uproszczenie obsługi za pomocą 5-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego
 • Obsługa dołączania do spotkania za jednym dotknięciem dzięki integracji z kalendarzem Microsoft Exchange
 • Przyciski wyciszania na każdej nodze zapewniają wygodę i prostotę użytkowania
 • Telefon konferencyjny z certyfikatem Skype for Business
 • Działanie oparte na otwartych standardach zapewniających współdziałanie z wiodącymi platformami otwartymi SIP i wideo (H.264 AVC, H.264 High Profile, X-H.264UC)
 • Podłącz urządzenia mobilne lub laptopy i użyj Polycom Trio jako zestawu słuchawkowego w przypadku konferencji działających w chmurze lub odtwarzania multimediów Przez Bluetooth/NFC i USB przez Bluetooth i USB
 • Lokalne, pięciostronne konferencje głosowe w jakości HD
 • Podwójna rejestracja maks. 2 linii (ta sama platforma)
 • Bezpieczna łączność bezprzewodowa Wi-Fi
 • Zgodność z normą Energy Star
 • Proste zarządzanie zasobami i udostępnianie ich za pośrednictwem narzędzia Polycom RealPresence Resource Manager w wersji 10.1 lub nowszej.

Polycom Trio 8500 – obejrzyj video

Masz pytania?
Jestem do Twojej dyspozycji

Łukasz Giziński

Łukasz Giziński
Key Account Manager

881 556 869
lukasz.gizinski@netxp.pl

Potrzebujesz narzędzi do wideokonferencji?

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-10-06T11:08:48+02:00
  Przejdź do góry