Budowa innowacyjnej sieci w koszalińskich DPS

Powiat koszaliński dzięki finansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych rozpoczął realizację wdrożenia elektronicznego systemu zarządzania Domami Pomocy Społecznej.

Cyfrowa rewolucja w Domach Pomocy Społecznej powiatu koszalińskiego. To przedsięwzięcie innowacyjne w skali kraju

źródło: gk24.pl

ℹ️  Zadaniem systemu jest podniesienie bezpieczeństwa i komfortu ponad 600 mieszkańców w kilku DPS. W planach jest m.in. całodobowy monitoring stanu funkcji życiowych podopiecznych oraz możliwość ustalenia ich dokładnej lokalizacji. Niezbędnym warunkiem do sprawnego działania systemu jest wdrożenie wydajnej, bezpiecznej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, a to wymaga właściwego rozmieszczenia access pointów.

W celu właściwego zaplanowania lokalizacji urządzeń wykonaliśmy niezbędne pomiary pod budowę sieci, które przygotują teren DPSów do dalszych prac. Kolejnym krokiem przy budowie sieci dla DPS będzie wykonanie planowania radiowego, co w następstwie pozwoli efektywnie rozmieścić punkty dostępowe, tak aby swoim zasięgiem objęły cały pożądany obszar.

➡️ Więcej można przeczytać na: Społecznej powiatu koszalińskiego. To przedsięwzięcie innowacyjne w skali kraju

Chcesz kupić sprzęt sieciowy i potrzebujesz doradztwa?

Nasz zespół wesprze Cię w dobraniu odpowiednich urządzeń do Twoich potrzeb

    Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
    Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


    2022-10-28T13:56:23+02:00

    Share This Story, Choose Your Platform!