Dostawa urządzeń sieciowych do 12 lokalizacji Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej

Z radością informujemy, że z sukcesem w terminie zakończyliśmy dostawę sprzętu dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Dostawa urządzeń sieciowych do 12 lokalizacji klienta obejmowała:

✔️ 203 przełączniki sieciowe,

✔️ 200 wkładek światłowodowych,

✔️ 82 routery,

✔️ 5 firewalli.

Nasza realizacja poza dostawą urządzeń obejmuje także dostawę 1500 sztuk licencji Any Connect VPN oraz opiekę serwisową dla dostarczonych urządzeń Cisco.

Chcesz kupić sprzęt sieciowy i potrzebujesz doradztwa?

Nasz zespół wesprze Cię w dobraniu odpowiednich urządzeń do Twoich potrzeb

    Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
    Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


    2021-05-11T15:09:31+02:00
    Przejdź do góry