Instalacja Webex Room 70 Dual

platforma do wideokonferencji od Cisco

W ostatnim dniu lipca mieliśmy przyjemność wdrożyć system wideokonferencyjny u naszego wieloletniego klienta w firmie JLL, która jest międzynarodową organizacją świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Codziennością są tu wideokonferencje online, zarówno przeprowadzane z klientami na całym świecie, jak i wynikające z wewnętrznych potrzeb firmy.

W Warszawskim oddziale Jones Lang LaSalle, mieszczącym się na 30 piętrze w Warsaw Spire, zainstalowaliśmy system Webex Room 70 Dual – platformę wideokonferencyjną składającą się z dwóch monitorów 70 cali.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i możliwości skontaktuj się z nami: zadzwoń do nas  +48 22 100 61 92 lub napisz ?kontakt@netxp.pl

Zbadamy Twoje potrzeby i na tej podstawie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt na lata, a w razie potrzeby wesprzemy Cię w zdobyciu odpowiedniego finansowania.

Poszukujesz systemu do wideokonferencji?

  Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  2022-10-28T13:56:09+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!