Wdrożylismy AntyDDoS w Malborskich Światłowodach

Stopflow – zwiększone bezpieczeństwo usług

Ostatnio mieliśmy okazję wdrożyć usługę Stopflow AntyDDoS dla Malborskich Światłowodów. Dzięki temu bezpieczeństwo operatora oraz usług oferowanych klientom końcowym podniosło się znacznie.

Malborskie Światłowody

Usługa AntyDDoS w infrastrukturze „aaS”

Stopflow AntyDDoS jest usługą działającą w infrastrukturze „aaS” (as a Service), co oznacza, że klient nie musiał nam udostępniać żadnych zasobów, takich jak serwery.

Ochrona przed wolumetrycznymi atakami DDoS

Głównym celem usługi Stopflow AntyDDoS jest ochrona infrastruktury sieci końcowej oraz klientów operatora przed wolumetrycznymi atakami DDoS. Typowe ataki DDoS generują kilkugigabitowy ruch z wielu maszyn w internecie, co prowadzi do blokady łączy oraz infrastruktury klientów i operatorów. Usługa Stopflow AntyDDoS ma na celu całkowite i automatyczne zatrzymanie ataku, zanim dotrze on do atakowanej sieci.

Automatyczna analiza i reakcja na ataki

Usługa Stopflow AntyDDoS działa automatycznie, analizując flowy z protokołu NetFlow. W momencie wykrycia zbyt dużej ilości ruchu, system uznaje to za atak i automatycznie podejmuje działania zapobiegające kolejnym niepożądanym zdarzeniom. Kiedy zdarzy się tego typu sytuacja, klient otrzymuje natychmiastowe powiadomienie na swojego maila.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929


Oferujemy kompleksowe wsparcie
sprzedaż oraz wynajem sprzętu i infrastruktury sieciowejusługi

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Zespół inżynierów sieciowych w Network Expert

  Wybranże wdrożenia sieciowe Network Expert

  2023-05-05T12:20:25+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!