Budowa sieci w miasteczku kontenerowym dla dzieci z Kijowskiej filii American School of Warsaw

Dla naszego klienta American School of Warsaw zbudowaliśmy infrastrukturę sieciową w dodatkowych pomieszczeniach zrealizowanych w ekspresowym tempie  na potrzeby wsparcia dzieci z oddziału American School of Warsaw z Kijowa.

Budowa sieci w American School of Warsaw

Dzieci po wybuchu wojny nie mogły kontynuować nauki w Kijowie, dlatego też ASW w Konstancinie zrealizowało projekt budowy miasteczka kontenerowego na ich potrzeby. Jako Network Experts zrealizowaliśmy w miasteczku pełne okablowanie, podłączyliśmy stworzoną infrastrukturę z siecią szkoły, dostarczyliśmy sprzęt sieciowy niezbędny do uruchomienia w obiekcie sieci bezprzewodowej.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929


Oferujemy kompleksowe wsparcie
sprzedaż oraz wynajem sprzętu i infrastruktury sieciowejusługi

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Zespół inżynierów sieciowych w Network Expert

  Wybranże wdrożenia sieciowe Network Expert

  2023-05-22T14:39:26+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!