Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Budowa sieci WiFi

w JW. Construction Holding SA – Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

Spieszymy pochwalić się naszą kolejną realizacją – zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy sieć bezprzewodową w hotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka, nowej inwestycji JW. Construction Holding SA.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka, to 311 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, które stanowią ofertę dla Gości odwiedzających Warszawę, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych.

Oprócz wygodnych mieszkań obiekt posiada pełnowymiarową Restaurację oraz lobby z całodobową obsługą. Goście mogą skorzystać również z takich udogodnień jak samoobsługowa pralnia, parking w garażu podziemnym, czy szybka i wydajną sieć bezprzewodową.

Sieć bezprzewodową zrealizowaliśmy w oparciu o access pointy Cisco Aironet 1815w – rozwiązanie idealne dla obiektów hotelowych z uwagi na wbudowane porty RJ45. Obecność portów w access poincie pozwala na redukcję kosztów związanych z okablowaniem – zamiast 3 gniazd sieciowych w każdym pokoju (do podłączenia internetu, telewizora i telefonu) wystarczy jedno – do podłączenia access pointa. Centralne zarządzanie całą siecią, szybką lokalizację ewentualnych problemów i dystrybucję aktualnych wersji software’u, umożliwia kontroler sieci bezprzewodowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty na projektowanie i wdrażanie sieci bezprzewodowych!

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

Wdrożenie Sieci Bezprzewodowej

 budowa sieci WiFi / sieci WLAN

To również może Cię zainteresować

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  2022-10-28T13:42:19+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry