Dostawa sprzętu sieciowego do centrów dystrybucyjnych Jysk zlokalizowanych na terenie całej Europy

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy dostawy sprzętu do centrów dystrybucyjnych Jysk zlokalizowanych na terenie całej Europy.

Dostawa sprzętu sieciowego do Jysk

Terminowa realizacja dostaw okazała się kluczowa dla zapewnienia ciągłości działania procesów biznesowych naszego klienta.

Jysk od wielu lat docenia naszą elastyczność i krótkie terminy dostaw sprzętu, co ma ogromne znaczenie szczególnie teraz – w dobie ogólnoświatowych problemów z dostępnością komponentów elektronicznych niezbędnych do produkcji tak sprzętu sieciowego, jak i samochodów i wszelkiej elektroniki powszechnego użytku.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929


Oferujemy kompleksowe wsparcie
sprzedaż oraz wynajem sprzętu i infrastruktury sieciowejusługi

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Zespół inżynierów sieciowych w Network Expert

  Wybranże wdrożenia sieciowe Network Expert

  2023-04-18T13:28:25+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!