Planowanie i budowa sieci w nowopowstającej hali produkcyjnej autobusów marki Solaris

W pierwszym etapie prac zaplanowaliśmy rozmieszczenie punktów dostępowych na terenie nowopowstającej hali produkcyjnej autobusów marki Solaris zlokalizowanej w Bolechowie. Wynikiem działań była m.in. lista sprzętu mająca gwarantować pokrycie zasięgiem całej hali, ale także redundantne i odporne na pojedyncze awarie działanie całej sieci w obiekcie. W drugim etapie, tj. po dostawie sprzętu, sieć została przez nas skonfigurowana zgodnie z oczekiwaniami klienta i założeniami wynikającymi z planowania.

Planowanie i budowa sieci w nowopowstającej hali produkcyjnej autobusów marki Solaris

Warto podkreślić, że w czasie ogromnych problemów z dostępnością sprzętu w których wiele firm miało problemy z wywiązaniem się z deklarowanych terminów dostaw – my dostarczyliśmy cały sprzęt przed terminem wynikającym z umowy, co umożliwiło naszemu klientowi produkcyjne oddanie hali bez opóźnień, w planowanym wcześniej terminie.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929


Oferujemy kompleksowe wsparcie
sprzedaż oraz wynajem sprzętu i infrastruktury sieciowejusługi

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy sieci? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

napisz do nas: kontakt@netxp.plformularz lub zadzwoń (48) 881 556 929

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Zespół inżynierów sieciowych w Network Expert

  Wybranże wdrożenia sieciowe Network Expert

  2023-04-18T13:33:26+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!