Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Wdrożenie routerów F1A w Porcie Gdynia

Nasza ekipa zakończyła z pełnym sukcesem usługę wdrożenia i wymiany logicznej dwóch Routerów Huawei NetEngine NE8000 F1A w dwóch lokalizacjach w Porcie Gdynia.

Kluczowym celem wdrożenia było przeprojektowanie styku z internetem za pośrednictwem protokołu BGP w oparciu o tzw. Best practices i co najważniejsze wykonanie przełączenia z minimalnym przestojem w świadczeniu usługi dla klientów kluczowych tj. m.in. dla firm obsługujących rozładunek największych statków wpływających do Portu.

Nasi inżynierowie wspólnie z działem IT Portu przez kilka tygodni przygotowywali i wypracowali optymalną koncepcję skutecznej modernizacji sieci z zastosowaniem m.in. odpowiednich polityk Quality of Service (QoS) Traffic Policing and Shaping.

Dodatkowe szkolenia i przygotowana kompletna dokumentacja pozwolą naszemu klientowi sprawnie zarządzać całą siecią, co z pewnością przełoży się na zwiększenie wydajności pracy w Porcie Gdynia.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i możliwości skontaktuj się z nami: zadzwoń do nas  +48 22 100 61 92 lub napisz kontakt@netxp.pl

Zbadamy Twoje potrzeby i na tej podstawie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt na lata, a w razie potrzeby wesprzemy Cię w zdobyciu odpowiedniego finansowania.

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  2022-10-28T14:00:41+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry