Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie – wyposażenie 9 sal w zestawy do wideokonferencji

Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie

Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie zgłosiło się do nas z potrzebą wyposażenia 9 sal lekcyjnych w zestawy wideokonferencyjne.

Pierwszym etapem działań była wizyta w Szkole Służb Medycznych, której celem było poznanie potrzeb klienta oraz wizytacja sal, które należało wyposażyć. Wraz z naszym inżynierem dźwięku i video sprawdziliśmy układ sal, światło oraz akustykę. Zebraliśmy także wywiad odnośnie każdego z pomieszczeń, ponieważ uczą się tu przyszli przedstawiciele zawodów medycznych, takich jak m.in.:

 • opiekunowie medyczni,
 • asystenci i higieniści stomatologiczni oraz technicy dentystyczni,
 • ortoptyści i technicy optycy,
 • technicy masażyści i technicy ortopedzi,
 • protetycy słuchu,
 • technicy elektrokardiologii,
 • technicy usług kosmetycznych.

W przypadkach nauki na kierunkach medycznych istotna jest możliwość zobaczenia na żywo zabiegu a najlepiej uczestniczenia podczas jego wykonywania. W związku z tym w dwóch salach potrzebny był bardzo dokładny sprzęt z ultradokładną kamerą, aby uczniowie mogli oglądać na monitorach wykonywane zabiegi w jamie ustnej czy gałce ocznej. Sprzęt miał działać z Cisco Webex, ponieważ z tej platformy do wideokonferencji korzystało Collegium.

Wybraliśmy i zaproponowaliśmy dwa rozwiązania: zestaw Yealink VC200 przeznaczony do małych sal wideo oraz zestaw Yealink VC500 dedykowany dużym salom wideokonferencyjnym.

Ostatecznie szkoła zakupiła 7 zestawów Yealink VC500 oraz 2 zestawy VC200, które zamontowaliśmy w salach. Sprawę montażu nieco komplikował fakt, że budynek szkoły jest zabytkiem, na szczęście wszystko udało się zamontować zgodnie z planem, a co najważniejsze w zgodzie z potrzebami uczniów.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i możliwości skontaktuj się z nami: zadzwoń do nas  +48 22 100 61 92 lub napisz ?kontakt@netxp.pl

Zbadamy Twoje potrzeby i na tej podstawie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt na lata, a w razie potrzeby wesprzemy Cię w zdobyciu odpowiedniego finansowania.

Poszukujesz systemu do wideokonferencji?

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  2022-10-28T13:56:16+02:00

  Share This Story, Choose Your Platform!