EN/MIG Routing Cisco

poznaj portfolio urządzeń Cisco

???? Zapraszamy Cię na pełne konkretów, a zarazem krótkie 15 minutowe wideo, które pomoże Ci właściwie wybrać odpowiednią dla Ciebie platformę routingową. Bez względu na to, czy jesteś operatorem telekomunikacyjnym czy pracujesz w małej lub dużej korporacji, to wideo dostarczy Ci niezbędnej wiedzy! Podczas krótkiego spotkania poznasz rozwiązania na miarę Twoich potrzeb, co pozwoli Ci dobrać idealny sprzęt do routingu, który będzie wydajnie służył Ci przez lata!

???? Data: 31 lipca (piątek) 2023 ⏰ Godzina: 13:00

✅ Czego dowiesz się podczas oglądania materiału?

 • jaki sprzęt do routingu wybrać, by spełnił konkretne potrzeby i wydajnie służył przez lata!
 • które platformy routingowe są najlepsze w różnych scenariuszach biznesowych
 •  jakie korzyści i możliwości niesie ze sobą wybór odpowiedniego routera

????‍???? Marcin Kaczyński to inżynier sieciowy z Network Expert, ceniony specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Będzie dzielił się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami na temat doboru sprzętu do routingu.

???? Nie przegap tej unikalnej okazji! Zarejestruj się już teraz i zdobądź przewagę konkurencyjną w dziedzinie routingu!

???? ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ! ????

  Po wysłaniu formularza otrzymasz natychmiast dostęp do nagrania na maila!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Materiał przygotowali:

  Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

  Pasjonat technologii sieciowych i wszystkiego co nowe. Inżynier CCNA, CCNP oraz CCIE. Swoją szeroką wiedzę przekazuje uczestnikom kursów CCNA i CCNP na Akademii Cisco. W Network Expert projektuje i wdraża rozwiązania sieciowe o bardzo szerokim wachlarzu technologii – od głosu i ivr po sieci MPLS ISP.
  Żeglarz morski i śródlądowy, miłośnik gór i braku wolnego czasu.

  Piotrek Śmietanka, starszy inżynier ds. sieci

  Piotr Szafran, dyrektor techniczny/CEO w Network Experts

  Posiada ponad 15 lat doświadczenia w dużych sieciach operatorskich jak i enterprise. Realizował projekty jako inżynier w Citibank oraz Główny Architekt sieci Exatela, zrealizował projekty za ponad 10M USD.

  Piotr Szafran Dyrektor techniczny/CEO w Network Experts Sp. z o.o. sp. k.

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł