Rozwiązania bezpieczeństwa2023-08-18T11:44:45+02:00

Rozwiązania i produkty bezpieczeństwa

Rozwiązania bezpieczeństwa

mini_red_circle

Firewalle

Współczesne firewalle to bardzo wszechstronne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na wielu poziomach.

Oprócz standardowych funkcji jak kontrola stanu mogą realizować również: ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie adresów URL, integrację z systemami IPS (Intrusion Prevention System) pozwalając na blokadę potencjalnych zagrożeń już na brzegu sieci. Dla celów aktualizacji wiedzy o zagrożeniach zapory sieciowe integruje się ze źródłami danych (z tzw. bazami threat intelligence).

Ochrona poczty

Poczta elektroniczna jest jednym z najważniejszych narzędzi komunikacji zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym.

Niestety, stała się również jednym z głównych celów ataków cybernetycznych. Wymaga to zastosowania skutecznych środków ochrony, takich jak: filtrowanie spamu, zabezpieczenia przed phishingiem i malware, a także szyfrowanie e-maili w celu ochrony prywatności.

mini_red_circle
mini_red_circle

Ochrona DDoS

Poznaj potężne rozwiązanie anty-DDoS od firmy A10 Networks, które zapewni Ci na ochronę twojej sieci oraz klientów końcowych i zagwarantuje ciągłość dostarczanych usług podczas ataków DDoS.

A10 TPS to najbardziej zaawansowane rozwiązanie Anty-DDoS na rynku, które dzięki 5-cio stopniowej skali eskalacji i uczeniu maszynowemu spełni wymagania najbardziej wymagających aplikacji i środowisk.

NAC

Kontrola dostępu do sieci (NAC) to proces ograniczania dostępu nieautoryzowanych użytkowników i urządzeń do sieci firmowej lub prywatnej.

NAC zapewnia, że tylko użytkownicy, którzy są uwierzytelnieni i urządzenia, które są autoryzowane i zgodne z polityką bezpieczeństwa mogą dostać się do zasobów firmowych.

mini_red_circle
Kopie zapasowe
mini_red_circle

Kopie zapasowe

Zapewnij odporność danych dzięki bezpiecznym kopiom zapasowym oraz szybkiemu i niezawodnemu odzyskiwaniu z naszym partnerem Veeam.

Security Operations Center

Nasz SOC (Security Operations Center) tworzą ludzie, dla których bezpieczeństwo IT to coś więcej niż pasja.

Nasi inżynierowie za pomocą specjalistycznych narzędzi diagnostycznych oraz analitycznych zaimplementowanych w naszym autorskim systemie SOC na bieżąco strzegą bezpieczeństwa i poprawiają jego jakość dla jednostek organizacji publicznych, dostawców usług kluczowych, firm prywatnych czy dużych przedsiębiorstw.

Bezpieczeństwo sieci, to regularny audyt cyberbezpieczeństwa i właściwe zabezpieczenie sieci w codziennej pracy. Czy pamiętałeś o wydzieleniu różnych sieci dla pracowników i gości oraz o tym, że dostęp do sieci mają także byli pracownicy? To nieważne, bo przecież nie przebywają już w budynku firmy? A czy sprawdzałeś kiedyś jak duży zasięg poza budynek firmy ma Twoja wewnętrzna sieć?

Możemy działać zanim zagrożenia tak naprawdę staną się destruktywne.

mini_red_circle
VPN - dostęp zdalny
mini_red_circle

VPN/Zdalny dostęp

W dzisiejszych czasach zdalna praca stała się normą. Statystyki pokazują, że ponad 50% wszystkich firm na świecie regularnie korzysta z rozwiązań do pracy zdalnej.

Rozwiązania naszych partnerów zapewniają bezpieczne i niezawodne połączenie dla Twojego zespołu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Umożliwiamy szybki i bezpieczny dostęp do sieci firmowej, zasobów oraz aplikacji z dowolnego urządzenia. Wybierając nasze rozwiązania VPN/Zdalny Dostęp, zapewnisz swojej firmie niezakłócone działanie i bezpieczeństwo danych w każdych warunkach.

 budowa sieci WiFi / sieci WLAN

To również może Cię zainteresować

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów