Zestawy do wideokonferencji2023-08-09T13:42:43+02:00

IdeaHub 2 – Wielofunkcyjny system wideokonferencyjny All In One od Huawei

?? Poznaj przyszłość spotkań z Huawei IdeaHub S2!

W erze cyfrowej współpracy, IdeaHub S2 wyznacza nowe standardy. Dzięki najnowocześniejszej architekturze sprzętowej, nasz flagowy produkt gwarantuje płynność, efektywność i produktywność Twoich spotkań jak nigdy dotąd.

Czy to standardowa sala konferencyjna, gabinet dyrektora czy nowoczesny open space – Huawei IdeaHub S2 doskonale wpasuje się w każde miejsce, przekształcając je w przestrzeń do nieskrępowanej współpracy i komunikacji.

ZESTAWY DO WIDEOKONFERENCJI

Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób
Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób
Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób
Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób
Zestaw wideokonferencyjny dla dużej sali do 14 osób
Zestaw wideokonferencyjny dla dużej sali do 14 osób

SPRZĘT DO WIDEOKONFERENCJI

Interesuje Cię profesjonalny zestaw do wideokonferencji?

W naszej ofercie znajdziesz zestawy wideokonferencyjne do sali o każdej wielkości. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne urządzenia do wideokonferencji, m.in. kamery i mikrofony do wideokonferencji oraz systemy do wideokonferencji All in One.

Masz pytania o konkretny system wideokonferencyjny?

Szukasz odpowiedniego systemu do wideokonferencji Teams lub Webex? Chcesz wynająć sprzęt do wideokonferencji lub skonfigurować zestaw do wideokonferencji pod swoje potrzeby?

Ponad to:

 • posiadamy sprzęt do telekonferencji taki jak zestaw głośnomówiący do telekonferencji, mikrofon do telekonferencji, telefon konferencyjny, a także możemy przedstawić gotowy zestaw do telekonferencji,
 • oferuemy szeroki wybór kamer do wideokonferencji a także dedykowanych kamer do MS Teams,
 • organizujemy konferencje hybrydowe i wypożyczamy sprzęt do konferencji.
Zestaw do wideokonferencji Yealink MVC800
Urządzenia do sali wideokonferencyjnej

Jak wybrać urządzenia do wideokonferencji?

Przeczytaj nasz poradnik, który pomoże Ci zadacć właściwe pytania nim przejdziesz do ostatecznego wyboru odpowiednich urządzeń do Twojej sali wideokonferencyjnej. Wybór sprzętu jest ogromny, więc konkretne określenie potrzeb zaoszczędzi nam sporo czasu.  Podstawowe pytania, które musimy sobie zadać to:

 • Z jakiej aplikacji wideokonferencyjnej chcemy korzystać? Z jakich aplikacji korzystamy najczęściej?
 • Ile osób będzie brało udział w spotkaniu po naszej stronie?
 • Czy chcemy podłączyć więcej niż jeden ekran do zestawu, np. w celu prezentowania zarówno rozmówców jak i współdzieloną treść (prezentacje, wykresy, dokumenty)
 • Czy potrzebujemy ekranu interaktywnego?
 • Czy chcemy współdzielić treści z naszymi rozmówcami? Czy chcemy to robić bezprzewodowo?
 • Czy będziemy potrzebować dodatkowych mikrofonów lub głośników?

Oczywiście to nie wszystkie kryteria, ale od tych warto zacząć. Zachęcamy Cię do przeczytania naszego poradnika odnośnie wyboru sprzętu do wideokonferencji, kilka minut powięconych na tekst może zoszczędzić Ci sporo problemów w przyszłosci. W końcu wybierasz sprzęt na lata!

Zestaw konferencyjny do małej sali wideokonferencyjnej (1-5 osób)

Cisco Webex® Room Kit Mini – zestaw konferencyjny


Cisco Room Kit Mini - nowe urządzenie wideokonferencyjne


Cisco Webex® Room Kit Mini

to system wideokonferencji oparty na sztucznej inteligencji (AI) zaprojektowany na potrzeby pracy w trybie „huddle”. Jest łatwy w użyciu, wdrażaniu i zarządzaniu. Łączy on kodek, kamerę, mikrofony i głośniki w jedno urządzenie. Integruje się z ekranem 4K, aby zapewnić większą inteligencję oraz użyteczność wszystkim Waszym pomieszczeniom i przestrzeniom. W zestawie dołączony jest tablet, który w wygodny sposób umożliwia korzystanie z terminala.


Cisco Webex® Room Kit Mini idealnie nadaje się do wideopołączeń nawet z pięcioma osobami. Ze względu na szerokie pole widzenia o 120 stopniach, zapewnia dobrą widoczność nawet w wąskich pomieszczeniach. Zapewnia także elastyczność łączenia się z oprogramowaniem do wideokonferencji opartym na laptopie przez USB. Room Kit Mini jest ściśle zintegrowany z wiodącą w branży platformą Cisco® Webex, służącą do ciągłego przepływu informacji i może być zarejestrowany w siedzibie lub w Cisco Webex w chmurze.


Najważniejsze cechy:

 • Zapewnia inteligentny widok w mniejszych pokojach dzięki dyskretnej, zintegrowanej kamerze
 • Najlepszy przegląd: automatycznie wykrywa uczestników spotkania i zapewnia idealne kadrowanie
 • Doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zintegrowanym mikrofonom i głośnikom
 • Automatyczne tłumienie hałasu zmniejsza zakłócające dźwięki dochodzące z pokoju konferencyjnego (np. pisanie na klawiaturze, szelest papieru)
 • Uproszczona obsługa spotkań dzięki One Button To Push (OBTP) dla zaplanowanych urządzeń na spotkaniu Cisco Webex, niezależnie od tego, czy jest zarejestrowana lokalnie, czy w Cisco Webex Cloud.
 • Automatyczne budzenie: system „budzi się”, gdy ktoś wchodzi do pokoju i rozpoznaje go za pomocą urządzenia mobilnego
 • Łatwo kontrolowany przez jednostkę sterującą Cisco Touch 10 lub aplikację Cisco Webex Teams ™
 • Kompleksowe bezpieczeństwo

Obejrzyj video o Cisco Webex® Room Kit Mini

Yealink VC200 – system konferencyjny


Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Podstawowy, inteligentny system wideokonferencyjny Yealink VC200 wykorzystuje system operacyjny Android w wersji 7.1. Został opracowany z myślą o małych pomieszczeniach. Kamera Ultra HD 4K oraz bardzo szeroki kąt widzenia (103 stopnie) zapewniają doskonałą jakość wideo i poprawiają bezpośrednią komunikację.

To kompaktowe rozwiązanie typu „6 w 1″ obejmuje wbudowaną kamerę, kodek, mikrofon, Bluetooth, Wi-Fi oraz uchwyt montażowy. Jest więc od razu gotowe do uruchomienia przy pomocy zaledwie dwóch przewodów, dla uzyskania jak najlepszych efektów.

Technologia Yealink Noise Proof oraz 6 mikrofonów macierzowych z funkcją kształtowania wiązki dla lepszego zbierania dźwięku, zapewniają doskonałą jakość dźwięku w małych pomieszczeniach, na tak samo wysokim poziomie jak jakość obrazu.


Najważniejsze cechy:

 • Rozdzielczość 4K, kamera e-PTZ z 4-krotnym zoomem i szerokokątnym obiektywem (103 stopnie)
 • Kodek wideo H.265/HEVC zapewniający jakość 1080P przy paśmie 512 kb/s
 • Technologia odzyskiwania utraconym pakietów, wysoka jakość obrazu nawet przy 30% utracie pakietów
 • Wbudowany moduł Bluetooth i dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2.4GHz/5GHz)
 • 6 wbudowanych mikrofonów macierzowych z funkcją kształtowania wiązki i bezpośrednim zbieraniem głosu
 • Możliwość bezprzewodowego udostępniania treści
 • Ścisła integracja z wiodącymi plaformami cloud: Yealink Cloud Management Service (YCMS), Yealink Meeting Server, StarLeaf, Pexip, Mind, Zoom i BlueJeans

Obejrzyj video o VC200


Poly Studio – system do wideokonferencji


Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób

Poly Studio to połączenie wydajności klasy biznesowej z prostotą rozwiązań dla małych pomieszczeń i pokojów narad. Videobar USB ułatwia podłączanie urządzeń dzięki funkcji plug-and-play, która współpracuje z niemal każdą platformą wideo i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi i precyzyjnie dobranym mikrofonom, Poly Studio umożliwia uczestnikom po obu stronach rozmowy o krystalicznej jakości.


Zestaw wideokonferencyjny dla małej sali 1-5 osób


Rozwiązanie Poly Studio, opracowane w oparciu o dziesięciolecia badań nad technologią audio, zapewnia najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie i umożliwia rozmowy jak na żywo. Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak Polycom Acoustic Fence i NoiseBlock Polycom Studio automatycznie wycisza i usuwa zbędne szumy z tła i inne niechciane dźwięki.

Poly Studio współpracuje z niemal każdą platformą wideo opartą na chmurze. Daje pewność, że będzie ona działać na wszystkich platformach obecnych jak ZOOM, BlueJeans, GoToMeeting i przyszłych.


Obejrzyj video o Poly Studio


https://youtu.be/sShSzG0Ypkg

IdeaHub S – urządzenia do wideokonferencji All In One od Huawei

 • wymiary: 65 cali
 • wymiary opakowania: (wys. × szer. × gł.) 1720 × 1114 × 246 mm
 • wymiary IdeaHub: (wys. × szer. × gł.) 1492,5 × 931,1 × 71 mm
 • waga brutto: 63 kg
 • waga netto: 50 kg

Zestaw do wideokonferencj All in One Idea Hub


Obejrzyj nasze video o IdeaHub od Huawei


Zestaw do wideokonferencji do małej sali

Zestaw do średniej sali wideokonferencyjnej (5-7 osób)

Zestaw do wideokonferencji do średniej sali

Cisco Webex Room Kit – Zestaw konferencyjny


Cisco Webex ™ Room Kit to potężne rozwiązanie do współpracy, które integruje się z wyświetlaczami, aby zapewnić większą inteligencję oraz użyteczność małym i średnim salom konferencyjnym – zarejestrowanym w siedzibie firmy lub w Cisco Webex w chmurze.

Cisco Webex ™ Room Kit zapewnia niezrównaną jakość obrazu i dźwięku, jakiej klienci oczekują od Cisco. Ponadto nowe możliwości umożliwiają jeszcze inteligentniejsze spotkania, inteligentniejsze funkcje prezentacji oraz inteligentniejszą integrację pomieszczeń i urządzeń – co jeszcze bardziej eliminuje bariery w stosowaniu oraz wdrażaniu wideo w małych i średnich pokojach.

Cisco Webex ™ Room Kit zawiera kamerę, kodek, głośniki i mikrofony zintegrowane w jednym urządzeniu – jest idealny do pomieszczeń, które mogą pomieścić do siedmiu osób. Oferuje zaawansowane technologie kamer, które umożliwiają śledzenie głośników w mniejszych pomieszczeniach. Produkt jest bogaty w funkcjonalność i doświadczenie, ale jest wyceniony oraz zaprojektowany tak, aby można go było łatwo skalować do wszystkich Twoich sal konferencyjnych i przestrzeni – niezależnie od tego, czy zarejestrowano je w lokalu, czy w Cisco Webex.


Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób


Najważniejsze cechy:

 • Zapewnia inteligentny obraz w mniejszych pokojach dzięki dyskretnej, zintegrowanej kamerze
 • Najlepszy przegląd: automatycznie wykrywa uczestników spotkania i zapewnia idealne kadrowanie
 • Doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zintegrowanym mikrofonom i głośnikom
 • Automatyczne tłumienie hałasu zmniejsza zakłócające dźwięki dochodzące z pokoju konferencyjnego (np. pisanie na klawiaturze, szelest papieru)
 • Uproszczona obsługa spotkań dzięki One Button To Push (OBTP) dla zaplanowanych urządzeń na spotkaniu Cisco Webex, niezależnie od tego, czy jest zarejestrowana lokalnie, czy w Cisco Webex Cloud.
 • Automatyczne budzenie: system „budzi się”, gdy ktoś wchodzi do pokoju i rozpoznaje go za pomocą urządzenia mobilnego
 • Łatwo kontrolowany przez jednostkę sterującą Cisco Touch 10 lub aplikację Cisco Webex Teams ™
 • Kompleksowe bezpieczeństwo

Webex Room Kit – Obejrzyj video


Yealink VC500 – system konferencyjny


Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób

Yealink VC500 to idealne rozwiązanie dla małych i średnich rozmiarów sal konferencyjnych oraz pokojów spotkań. Został zaprojektowany tak, aby każdemu uczestnikowi spotkania zapewniać wysoką i rzeczywistą jakość komunikacji. Dzięki obrotowej kamerze PTZ z 5-krotnym zoomem optycznym oraz połączeniom wideo w jakości 1080P/60FPS komunikacja biznesowa jest wysoce interaktywna i rzeczywista.

Projekt „All-in-One” (wszystko w jednym) oraz najwyższej klasy technologie audio i wideo, sprawiają że komunikacja jest wyjątkowo prosta oraz efektywna. Jako członek najnowszej generacji systemów wideokonferencyjnych Yealink serii VC, system VC500 wyposażony jest w intuicyjny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia obsługę prowadzonej rozmowy czy spotkania.


Najważniejsze cechy:

 • Kamera obrotowa PTZ 1080P/60FPS z 5-krotnym zoomem optycznym. Poziome pole widzenia: 83 stopnie
 • Kodek wideo H.265/HEVC zapewniający jakość 1080P przy paśmie 512 kb/s
 • Technologia odzyskiwania utraconym pakietów, wysoka jakość obrazu nawet przy 30% utracie pakietów
 • Telefon konferencyjny z 5-calowym ekranem dotykowym i głośnikiem Harman Kardon
 • 2 dodatkowe bezprzewodowe mikrofony wykorzystujące technologię DECT
 • 2 wyjścia HDMI oraz 2 wejścia na prezentowanie treści HD (HDMI + Mini-DP)
 • Ścisła integracja z wiodącymi plaformami cloud: Yealink Cloud Management Service (YCMS), Yealink Meeting Server, StarLeaf, Pexip, Mind, Zoom i BlueJeans

Yealink VC500 – Obejrzyj video

Poly Trio 8500 w zestawie z RealPresense Visual+ i kamerą EagleEye – system do wideokonferencji

Zestaw wideokonferencyjny dla średniej sali 5-7 osób

Polyc Trio to smartfon stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych. Łączy w sobie legendarną jakość dźwięku HD oraz doskonałe udostępnianie treści i wideo oraz skalowalność we wszystkich pomieszczeniach do spotkań.

Poly Trio oferuje spójne wrażenia z użytkowania w pomieszczeniach konferencyjnych o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Z modułem Poly Trio na środku stołu użytkownicy będą cieszyć się tym samym przebiegiem pracy w małych, średnich i dużych pomieszczeniach, co eliminuje wyzwania, przed którymi stoi dziś wiele firm z odmiennymi narzędziami biznesowymi w rożnych oddziałach.

Telefony konferencyjne Poly Trio obsługują hybrydową rejestrację. Nie ma znaczenia, którą wiodącą platformę UC wybierzesz — telefon Poly Trio najprawdopodobniej ją obsługuje. Ponadto możesz zarejestrować się na wielu platformach jednocześnie. Możesz spać spokojnie — to po prostu działa.

Dzięki dodaniu modułu Poly RealPresense Visual+ oraz dodatkowej kamery, np. Poly z serii EagleEye, można w łatwy sposób zbudować zestaw do wideokonferencji uszyty na miarę potrzeb.

Taki zestaw został zaprojektowany z myślą o małych i średnich pomieszczeniach; obsługuje pojedynczy wyświetlacz; posiada dwie opcje kamer USB oraz udostępnianie treści w oparciu o USB i IP.


Najważniejsze cechy:

 • Wielokierunkowy mikrofon
 • Zasięg mikrofonu do 20 stóp / 6 m
 • Zasięg mikrofonu do 14 stóp / 4,2 m
 • Łatwe rozszerzenie zasięgu dzięki użyciu dodatkowych mikrofonów (przewodowych)
 • Idealny do dużych sal konferencyjnych
 • Idealny do małych i średnich sal konferencyjnych
 • Eliminacja szumu tła dzięki funkcji Polycom NoiseBlock
 • Hybrydowa rejestracja — możliwość rejestracji na wielu systemach lub platformach jednocześnie
 • Uproszczenie obsługi za pomocą 5-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego
 • Obsługa dołączania do spotkania za jednym dotknięciem dzięki integracji z kalendarzem Microsoft Exchange
 • Przyciski wyciszania na każdej nodze zapewniają wygodę i prostotę użytkowania
 • Telefon konferencyjny z certyfikatem Skype for Business
 • Działanie oparte na otwartych standardach zapewniających współdziałanie z wiodącymi platformami otwartymi SIP i wideo (H.264 AVC, H.264 High Profile, X-H.264UC)
 • Podłącz urządzenia mobilne lub laptopy i użyj Polycom Trio jako zestawu słuchawkowego w przypadku konferencji działających w chmurze lub odtwarzania multimediów Przez Bluetooth/NFC i USB przez Bluetooth i USB
 • Lokalne, pięciostronne konferencje głosowe w jakości HD
 • Podwójna rejestracja maks. 2 linii (ta sama platforma)
 • Bezpieczna łączność bezprzewodowa Wi-Fi
 • Zgodność z normą Energy Star
 • Proste zarządzanie zasobami i udostępnianie ich za pośrednictwem narzędzia Polycom RealPresence Resource Manager w wersji 10.1 lub nowszej.

Poly Trio 8500 – obejrzyj video

Zestaw do dużej sali wideokonferencyjnej (14 osób)

Cisco Webex ™ Room Kit Plus – zestaw konferencyjny


Zestaw wideokonferencyjny dla dużej sali do 14 osóbCisco Webex ™ Room Kit Plus zapewnia niezrównaną jakość obrazu i dźwięku, jakiej klienci oczekują od Cisco. Ponadto nowe możliwości umożliwiają jeszcze bardziej inteligentne spotkania, inteligentniejsze funkcje prezentacji oraz inteligentniejszą integrację pomieszczeń i urządzeń – co dodatkowo eliminuje bariery w stosowaniu i wdrażaniu wideo w pomieszczeniach średnich i dużych.

Cisco Webex ™ Room Kit Plus – zawierający potężny kodek oraz quad-camera bar ze zintegrowanymi głośnikami i mikrofonami* – jest idealny do pomieszczeń, które mogą pomieścić do 14 osób. Oferuje zaawansowane technologie kamer, które umożliwiają śledzenie głośników oraz automatyczne kadrowanie w średnich i dużych pokojach. Produkt ma bogatą funkcjonalność i doświadczenie, ale jest wyceniony oraz zaprojektowany tak, aby można go było łatwo skalować do wszystkich sal konferencyjnych i pomieszczeń – niezależnie od tego, czy zarejestrowano je w lokalu, czy w Cisco Webex.


Najważniejsze cechy:

 • Zapewnia inteligentny widok w średnich i dużych pokojach dzięki dyskretnym, zintegrowanym kamerom
 • Najlepszy przegląd: automatycznie wykrywa uczestników spotkania i zapewnia idealne kadrowanie
 • Śledzenie głośników: Wykrywa i przełącza między aktywnymi głośnikami oraz zapewnia idealne kadrowanie
 • Doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki zintegrowanym głośnikom i mikrofonom (mikrofony tylko do śledzenia głośników)
 • Automatyczne tłumienie hałasu zmniejsza zakłócające dźwięki dochodzące z pokoju konferencyjnego (np. pisanie na klawiaturze, szelest papieru)
 • Uproszczona obsługa spotkań dzięki One Button To Push (OBTP) dla zaplanowanych urządzeń na spotkaniach Cisco Webex, niezależnie od tego, czy zarejestrowano je przedpremierowo, czy w Cisco Webex
 • Automatyczne budzenie: system „budzi się”, gdy ktoś wchodzi do pokoju i rozpoznaje go za pomocą urządzenia mobilnego
 • Łatwo kontrolowany przez jednostkę sterującą Cisco Touch 10 lub aplikację Cisco Webex Teams
 • Kompleksowe bezpieczeństwo

Obejrzyj wideo o Cisco Webex ™ Room Kit Plus


Yealink VC800 – system konferencyjny


Zestaw wideokonferencyjny dla dużej sali do 14 osób

Yealink VC800 to terminal wideokonferencyjny z obsługą 24 lokalizacji oraz możliwością utworzenia 2 wirtualnych sal spotkań stworzony z myślą o dużych salach wideokonferencyjnych.

Jako członek najnowszej generacji systemów wideokonferencyjnych Yealink serii VC, system VC800 wyposażony jest w intuicyjny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia obsługę prowadzonej rozmowy czy spotkania.

Zastosowanie technologii takich, jak H.265/HEVC, Opus i HD Voice oraz głośnika firmy Harman Kardon w jeszcze większym stopniu wpływa na wysoką jakość wrażeń audio-wizualnych oferowanych przez system.

Dzięki serwerowi YMS (Yealink Meeting Server) system VC800 bezproblemowo obsługuje harmonogramy spotkań oraz funkcję dołączania do spotkania za pomocą jednego dotknięcia.

System wideokonferencyjny VC800 obsługuje konferencje w jakości HD obejmujące 24 lokalizacje oraz 2 wirtualne pokoje spotkań. Jednocześnie oferuje technologię Automatc Voice Activated Switching oraz obsługę lokalnych spotkań, co pozwala prowadzić konferencje w uporządkowany sposób.

Dzięki obrotowej kamerze PTZ z 12-krotnym zoomem optycznym oraz wideorozmowom w jakości 1080p/60FPS, system VC800 w znakomity sposób zapewnia płynność komunikacji wideo i sprawia, że obrazy są żywsze oraz lepiej oddają detale.

W połączeniu z telefonem konferencyjnym CP960, system stanowi lepsze rozwiązanie dla komunikacji głosowej. Wysoka jakość dźwięku oferowana wszystkim użytkownikom systemu VC800 jest realizowana przez głośnik firmy Harman Kardon, kodek Opus oraz dwa bezprzewodowe mikrofony działające w technologii DECT zbierające dźwięk z odległości do 6m(360 stopni).


Najważniejsze cechy:

 • Kamera obrotowa PTZ 1080P/60FPS z 12-krotnym zoomem optycznym
 • Kodek wideo H.265/HEVC zapewniający jakość 1080P przy paśmie 512 kb/s
 • Technologia odzyskiwania utraconym pakietów, wysoka jakość obrazu nawet przy 30% utracie pakietów
 • Telefon konferencyjny z 5-calowym ekranem dotykowym i głośnikiem Harman Kardon
 • 2 dodatkowe bezprzewodowe mikrofony wykorzystujące technologię DECT
 • 2 wyjścia HDMI oraz 2 wejścia na prezentowanie treści HD (HDMI + Mini-DP)
 • Ścisła integracja z wiodącymi plaformami cloud: Yealink Cloud Management Service (YCMS), Yealink Meeting Server, StarLeaf, Pexip, Mind, Zoom i BlueJeans

Obejrzyj wideo o Yealink VC800


Poly Trio 8800 w zestawie z RealPresense Visual+ i kamerą EagleEye – system do wideokonferencji


Zestaw wideokonferencyjny dla dużej sali do 14 osób

Polycom Trio to smartfon stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych. Łączy w sobie legendarną jakość dźwięku HD oraz doskonałe udostępnianie treści i wideo oraz skalowalność we wszystkich pomieszczeniach do spotkań.

Poly Trio oferuje spójne wrażenia z użytkowania w pomieszczeniach konferencyjnych o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Z modułem Polycom Trio na środku stołu użytkownicy będą cieszyć się tym samym przebiegiem pracy w małych, średnich i dużych pomieszczeniach, co eliminuje wyzwania, przed którymi stoi dziś wiele firm z odmiennymi narzędziami biznesowymi w różnych oddziałach.

Telefony konferencyjne Poly Trio obsługują hybrydową rejestrację. Nie ma znaczenia, którą wiodącą platformę UC wybierzesz — telefon Polycom Trio najprawdopodobniej ją obsługuje. Ponadto możesz zarejestrować się na wielu platformach jednocześnie. Możesz spać spokojnie — to po prostu działa.

Dzięki dodaniu modułu Poly RealPresense Visual+ oraz dodatkowej kamery, np. Poly z serii EagleEye, można w łatwy sposób zbudować zestaw do wideokonferencji uszyty na miarę potrzeb.

Taki zestaw został zaprojektowany z myślą o średnich i dużych pomieszczeniach; obsługuje pojedynczy wyświetlacz; posiada dwie opcje kamer USB oraz udostępnianie treści w oparciu o USB i IP.


Najważniejsze cechy:

 • Wielokierunkowy mikrofon
 • Zasięg mikrofonu do 20 stóp / 6 m
 • Zasięg mikrofonu do 14 stóp / 4,2 m
 • Łatwe rozszerzenie zasięgu dzięki użyciu dodatkowych mikrofonów (przewodowych)
 • Idealny do dużych sal konferencyjnych
 • Idealny do małych i średnich sal konferencyjnych
 • Eliminacja szumu tła dzięki funkcji Polycom NoiseBlock
 • Hybrydowa rejestracja — możliwość rejestracji na wielu systemach lub platformach jednocześnie
 • Uproszczenie obsługi za pomocą 5-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego
 • Obsługa dołączania do spotkania za jednym dotknięciem dzięki integracji z kalendarzem Microsoft Exchange
 • Przyciski wyciszania na każdej nodze zapewniają wygodę i prostotę użytkowania
 • Telefon konferencyjny z certyfikatem Skype for Business
 • Działanie oparte na otwartych standardach zapewniających współdziałanie z wiodącymi platformami otwartymi SIP i wideo (H.264 AVC, H.264 High Profile, X-H.264UC)
 • Podłącz urządzenia mobilne lub laptopy i użyj Polycom Trio jako zestawu słuchawkowego w przypadku konferencji działających w chmurze lub odtwarzania multimediów Przez Bluetooth/NFC i USB przez Bluetooth i USB
 • Lokalne, pięciostronne konferencje głosowe w jakości HD
 • Podwójna rejestracja maks. 2 linii (ta sama platforma)
 • Bezpieczna łączność bezprzewodowa Wi-Fi
 • Zgodność z normą Energy Star
 • Proste zarządzanie zasobami i udostępnianie ich za pośrednictwem narzędzia Polycom RealPresence Resource Manager w wersji 10.1 lub nowszej.

Obejrzyj wideo o Poly Trio 8800 w zestawie z RealPresense Visual+ i kamerą EagleEye


IdeaHub Pro – urządzenia do wideokonferencji All In One

 • wymiary: 86 cali
 • wymiary opakowania: (wys. × szer. × gł.) 2236 × 1404 × 356 mm
 • wymiary IdeaHub: (wys. × szer. × gł.) 1963,8 × 1195,1 × 95 mm
 • waga brutto: 110 kg
 • waga netto: 90 kg

Zestaw do wideokonferencj All in One Idea Hub


Obejrzyj nasze video o IdeaHub od Huawei


Zestaw do wideokonferencji do dużej sali

Cisco Webex

W dzisiejszych czasach dzięki ogromnej dostępności urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych praca w zespołach staje się łatwiejsza i osiągalna z dowolnego miejsca na ziemi. W każdej chwili można dołączyć do pokoju i zacząć aktywnie uczestniczyć w dyskusji, czy przeglądać zamieszczone na tej platformie materiały.

 • Cisco Webex to narzędzie do pracy grupowej.

 • Działa w chmurze.
 • Pozwala na komunikację wideo
 • Cisco Webex jest kompletnym i intuicyjnym systemem do komunikacji z klientami oraz na zewnątrz firmy

mini_red_circle
mini_red_circle

Wideokomunikacja z Microsoft Teams

Realizacja wideokonferencji z Microsoft Teams jest potrzebą wymienianą przez wielu naszych klientów. 

Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z wideoknferencjami MS Teams, wspieramy w integracji sprzętu do wideokonferencji Cisco z urzadzeniami do Microsoft Teams.

Poszukujesz urządzenia do wideokonferencji na MS Teams?

Zapraszamy Cię do obejrzenia serii: Przegląd MS Teams w której przedstawiamy urządzenia wideokonferencyjne przeznaczone do pracy z Microsoft Teams Rooms.

W zestawieniu uwzględniamy wyłącznie zestawy które:

✔️ działają niezależnie, tj. nie wymagają podłączenia się komputera,

✔️  działają natywnie z aplikacją Microsoft Teams.

Jak działają systemy do wideokonferencji?

Połączenia wideo są realizowane przez mostek wideokonferencyjny w chmurze. Do połączenia użytkownicy wykorzystują pokoje wideokonferencyjne. Dostęp do pokoi wideokonferencyjnych mają wyłącznie zaproszone osoby.

W celu podłączenia się do pokoju można użyć:

 • zestaw wideokonferencyjny np . firmy: Cisco, Polycom, vidyo, Avaya
 • dedykowaną aplikację instalowaną na PC lub smartfonie/tablecie,
 • strony WWW.
mini_red_circle
Wideokonferencje zastosowanie
mini_red_circle

Wideokonferencje mają różne możliwości wykorzystania:

 • redukcja kosztów podróży biznesowych,
 • zwiększenie efektywności pracy dzięki nowym rozwiązaniom,
 • możliwość nieograniczonej pracy z domu,
 • wzrost dostępności usług (np. współpraca z odległymi specjalistami),
 • spotkania wewnątrz firmy między oddziałami odległymi od siebie,
 • obsługa klienta (sprzedaż, helpdesk),
 • okazjonalne wydarzenia, eventy,
 • szkolenia (e-learning).

Mostki video

Boisz się chmury, chcesz mieć rozwiązanie wideokonferencyjne tylko dla siebie?

Oferujemy rozwiązania, które możesz zaimplementować w ramach własnej infrastruktury:

 • Cisco Unified Communication Manager + VTS
 • Cisco Meeting Server
 • Pexip
 • Freeswitch ( opensource )
mini_red_circle

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Napisz do nas!

  Wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane
  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody. - Polityka prywatności


  Dlaczego warto z nami współpracować?

  misja

  Misja

  Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi sieci teleinformatycznych za korzystną cenę.

  jakość

  Jakość

  Kładziemy najwyższy nacisk na zadowolenie klienta.

  kompetencje

  Kompetencje

  Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z rozwiązaniami teleinformatycznymi.

  Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalne podejście do naszych Klientów

  Network w liczbach

  0
  lat na rynku
  0
  realizacji
  0
  Klientów
  0
  projektów powyżej 100,000zł