Sieci komputerowe, sieci bezprzewodowe, sprzęt do wideokonferencji - Network Expert

Dawid Przyczyna otrzymał certyfikat eJPT Junior Penetration Tester!

certyfikat eJPT Junior Penetration Tester

Z radością informujemy, że nasz inżynier NOC Dawid Przyczyna zdał egzamin i otrzymał certyfikat eJPT Junior Penetration Tester!

A teraz ciekawostka! Jeżeli jesteś ciekaw/a certyfikatów, jakie można uzyskać w świecie security – ich wzajemnych powiązań kompetencyjnych, przenikania się między sobą oraz tego, jak każdy temat jest wyizolowany i wyspecjalizowany, to z tej strony pauljerimy.com dowiesz się jak wygląda ścieżka do zdobycia pożądanego certyfikatu (m.in. jaką wiedzę i umiejętności należy posiadać, jaki egzamin należy zdać, jaki jest jego koszt) i w jakim kierunku możesz dalej się rozwijać.

Potrzebujesz wsparcia?

POLSKI ZESPÓŁ SOC

Security Operations Centernet.socSecurity Operations Center w Polsce

Masz pytania? Potrzebujesz naszej usługi?

Łukasz Bogucki, dyrektor działu handlowego

Łukasz Bogucki

Dyrektor działu sprzedaży

tel: (48) 881 556 929
mail: lukasz.bogucki@netxp.pl

  Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) przez Sprzedawcę NETWORK EXPERTS Sp. z o.o. sp. k. ul. Chojnowska 8, 03-583 Warszawa w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.- Polityka prywatności

  CYBERBEZPIECZEŃSTWO

  to również może Cię zainteresować

  Network Expert w liczbach

  2012

  początek działaności

  30

  pracowników

  1340

  klientów

  4700

  realizacji

  2024-05-08T06:22:51+02:00

  Tytuł

  Przejdź do góry